Aphidend

Zinātniskais nosaukums:
Aphidoletes aphidimyza
Vispārpieņemtais nosaukums:
Pangodiņš
Produktu kategorija:
Natural enemy
Play
Kam izmanto

Kam izmanto

Kad izmantot Aphidend?

Aphidend izmanto, lai bioloģiski apkarotu daudzas dažādas laputu sugas, jo īpaši laputu kolonijas.

Kā tas darbojas

Kā tas darbojas

Kā Aphidend darbojas?

Laputu kolonijas izplata medus rasas smaržu, kas pievilina pieaugušus pangodiņus. Tie izdēj oliņas šajās kolonijās, kas nodrošina barības avotu kāpuriem. Pēc izšķilšanās kāpuri paralizē un pēc tam apēd laputis.

Produkta specifikācijas

Produkta specifikācijas

Turpmāk sniegtā informācija ir tikai orientējoša. Konkrētus padomus var sniegt, ja ir pieejama informācija par vietējiem faktoriem, kas jāņem vērā, piemēram, kultūru, klimatiskajiem apstākļiem un invāzijas pakāpi. Lai noteiktu pareizo pieeju, lūdzu, sazinieties ar Koppert speciālistu vai atzītu Koppert produktu izplatītāju.

Aphidend profilakse Viegla invāzij Spēcīga invāzija
<p>Skaits - 1/m2 10/m2
m²/vienība - 1000 100
Intervāls (dienas) - 7 7
Biežums - Nepārtraukti Nepārtraukti
Piezīmes - Izmantot 500 ml pudeli Izmantot 500 ml pudeli</p>
Norādījumi par lietošanu

Norādījumi par lietošanu

Aphidend lietošana

  • Atveriet Aphidend pudeli siltumnīcā.
  • Novietojiet pudeli tieši uz augsnes vai pakariet to starp augiem, izmantojot Biotag, lai pudelei nevarētu piekļūt skudras.
  • Neizbārstiet saturu!
  • Pēc izšķilšanās pangodiņi atstās pudeli un izplatīsies.
  • Viena Aphidend pudele ir paredzēta aptuveni 3 000 m2 platībai. 500 ml pudele nodrošina vismaz trīs pangodiņus uz vienu kvadrātmetru.
  • Izmantojiet atlobāmo etiķeti, lai atzīmētu vietu, kur introducēts produkts.
Play

Optimāli Aphidend lietošanas apstākļi

Izmantojiet Aphidend vidē ar augstu relatīvo mitrumu, lai sasniegtu labākos rezultātus. Pangodiņi ir aktīvi naktī, tāpēc ir svarīgi naktī temperatūru uzturēt virs 12°C, lai nodrošinātu optimālus apstākļus oliņu dēšanai.

Blakusiedarbība

Pesticīdiem var būt (ne)tieša ietekme uz bioloģiskiem risinājumiem. Uzziniet, kuriem pesticīdiem ir blakusiedarbība uz šo produktu

Doties uz blakusiedarbību datubāzi
Darbs ar produktiem

Darbs ar produktiem

Glabāšana

Derīgajiem kukaiņiem ir ļoti īss dzīves cikls, tāpēc tie ir jāizplata augos pēc iespējas ātrāk pēc produkta saņemšanas. Kavēšanās var negatīvi ietekmēt produkta kvalitāti. Ja jums ir nepieciešams uzglabāt Aphidend, lūdzu, ievērojiet turpmāk norādītās instrukcijas. Koppert B.V. neatbild par kvalitātes pasliktināšanos, ja produktu glabā ilgāk nekā rekomendēts un/vai nepiemērotos apstākļos.

  • Glabāšana pēc saņemšanas: 1–2 dienas
  • Glabāšanas temperatūra: 10–15°C
  • Tumsā

Tiek piemēroti Koppert (Koppert B.V. un/vai tā saistīto uzņēmumu) vispārīgie noteikumi. Izmantojiet tikai produktus, kas atļauti jūsu valstī un jūsu kultūrai. Vienmēr ievērojiet nosacījumus, kas norādīti produktu vietējā reģistrācijā. Koppert neuzņemas atbildību par neatļautu lietošanu. Koppert neatbild par kvalitātes pasliktināšanos, ja produktu glabā ilgāk nekā rekomendēts un/vai nepiemērotos apstākļos.

Nepieciešama palīdzība?