Aphidend

Zinātniskais nosaukums:
Aphidoletes aphidimyza
Vispārpieņemtais nosaukums:
Pangodiņš
Produktu kategorija:
Dabiskais ienaidnieks
Kam izmanto:
Kam izmanto: Laputis
  • Visu laputu sugu kontrolei

Šī lapa ir tulkota, izmantojot mašīntulkošanu
Play
Kam izmanto

Kam izmanto

Kaitēkļi

Visas laputu sugas/posmi.

Kā tas darbojas

Kā tas darbojas

Darbības veids

Pieaugušie žultspūslīši iznirst no kūniņām un ievieto olas laputu kolonijās. Pēc iznākšanas no olām kāpuri patērē laputis.

Vizuāls efekts

Laputis tiek apēstas pilnībā, paliek tikai āda.

Produkta specifikācijas

Produkta specifikācijas

Iepakojuma izmērs1000; 10 000 zīlīšu.
Prezentācija100 ml; 500 ml pudele.
PārvadātājsKoksnes šķiedra.
Norādījumi par lietošanu

Norādījumi par lietošanu

Pieteikums

  • Atveriet pudeli siltumnīcā
  • Novietojiet pudeli tieši uz augsnes vai akmens vates plāksnēm vai pakariet to starp augiem
  • Neizkaisiet saturu
  • Tiklīdz pieaugušie žultspūslīši pametīs pudeli un izplatīsies
Play

Dozēšana

Aphidend deva ir atkarīga no klimata, ražas un laputu blīvuma, un tā vienmēr ir jāpielāgo konkrētajai situācijai. Sāciet ieviešanu, tiklīdz ražā ir konstatētas pirmās laputis. Ievadīšanas likmes parasti svārstās no 1 līdz 10 uz m2/izlaide. Izdalīšanās jāatkārto ik pēc nedēļas, līdz tiek sasniegta kontrole. Konsultējieties ar Koppert konsultantu vai atzītu Koppert produktu izplatītāju, lai saņemtu padomu par labāko stratēģiju jūsu situācijai.

Vides apstākļi

Visefektīvākais no 20 līdz 30°C (68 un 86°F), efektivitāte ievērojami samazinās augstākā temperatūrā. Tā kā žultspūslīši ir aktīvi naktī, ir ļoti svarīgi uzturēt nakts temperatūru virs 12°C/61°F, lai nodrošinātu optimālus apstākļus olšūnai. Lai iegūtu labākos rezultātus, uzklājiet Aphidend vidē ar augstu relatīvo mitrumu (> 70%).

Kombinēta lietošana

Liels vispārēju plēsīgo ērču, īpaši Amblyseius swirskii, blīvums var kaitēt Aphidend, jo plēsīgās ērces barojas ar Aphidoletes aphidimyza olām. Var kombinēt ar laputu parazītiem.

Blakusiedarbība

Pesticīdiem var būt (ne)tieša ietekme uz bioloģiskiem risinājumiem. Uzziniet, kuriem pesticīdiem ir blakusiedarbība uz šo produktu

Doties uz blakusiedarbību datubāzi
Darbs ar produktiem

Darbs ar produktiem

Uzglabāšanas laiks pēc saņemšanas

Izmantojiet produktu pēc iespējas ātrāk, uzreiz pēc saņemšanas. Ja nepieciešams, produktu var uzglabāt ne ilgāk kā 1-2 dienas.

Uzglabāšanas temperatūra

10-15°C/50-59°F.

Uzglabāšanas apstākļi

Tumsā.

Tiek piemēroti Koppert (Koppert B.V. un/vai tā saistīto uzņēmumu) vispārīgie noteikumi. Izmantojiet tikai produktus, kas atļauti jūsu valstī un jūsu kultūrai. Vienmēr ievērojiet nosacījumus, kas norādīti produktu vietējā reģistrācijā. Koppert neuzņemas atbildību par neatļautu lietošanu. Koppert neatbild par kvalitātes pasliktināšanos, ja produktu glabā ilgāk nekā rekomendēts un/vai nepiemērotos apstākļos.

Nepieciešama palīdzība?