En-Strip

Zinātniskais nosaukums:
Encarsia formosa
Vispārpieņemtais nosaukums:
Parazītlapsene
Produktu kategorija:
Natural enemy
Play
Play
Kam izmanto

Kam izmanto

Kad izmantot En-Strip?

En-Strip izmanto, lai bioloģiski apkarotu siltumnīcu baltblusiņu (Trialeurodes vaporariorum) un tabakas baltblusiņu (Bemisia tabaci) no trešās līdz ceturtajai kāpura attīstības stadijai. En-Strip izmanto kā profilaktisku līdzekli un kad parādās pirmās pazīmes, kas liecina par kaitēkļa klātbūtni.

Kā tas darbojas

Kā tas darbojas

Kā En-Strip darbojas?

Pieaugušas parazītlapseņu mātītes dēj oliņas baltblusiņas kāpuros no to trešās līdz ceturtajai attīstības stadijai. Pieaugušās parazītlapsenes arī barojas no baltblusiņām.

Play
Produkta specifikācijas

Produkta specifikācijas

Turpmāk sniegtā informācija ir tikai orientējoša. Konkrētus padomus var sniegt, ja ir pieejama informācija par vietējiem faktoriem, kas jāņem vērā, piemēram, kultūru, klimatiskajiem apstākļiem un invāzijas pakāpi. Lai noteiktu pareizo pieeju, lūdzu, sazinieties ar Koppert speciālistu vai atzītu Koppert produktu izplatītāju.

En-Strip profilakse Viegla invāzij Spēcīga invāzija
<p>Skaits 1,5–3/m² 3–6/m² 9/m²
m²/vienība 1000–2000 500–1000 330
Intervāls (dienas) 7–14 7 7
Biežums - min. 3x min. 3x
Piezīmes - izlaist, līdz invāzija ierobežota izlaist, līdz invāzija ierobežota</p>
Norādījumi par lietošanu

Norādījumi par lietošanu

En-Strip lietošana

  • Rūpīgi atveriet iepakojumu siltumnīcā.
  • Nolokiet un sadaliet sloksnes atsevišķās plāksnītēs, sākot plēst iepretim iekāršanas caurumam.
  • Pakariniet plāksnītes augos, ja iespējams, aptuveni 75 cm zem auga galotnes.
  • Jāizvairās no iekāršanas tiešā saules gaismā.
  • Nepieskarieties kūniņām.
Play

Optimāli En-Strip lietošanas apstākļi

Optimāli En-Strip lietošanas apstākļi prasa, lai vidējā 24 stundu temperatūra siltumnīcā būtu ne zemāka par 17°C. Zemākā temperatūrā ir ieteicams izmantot plāksnītes ar uz pusi mazāku kūniņu skaitu.

Blakusiedarbība

Pesticīdiem var būt (ne)tieša ietekme uz bioloģiskiem risinājumiem. Uzziniet, kuriem pesticīdiem ir blakusiedarbība uz šo produktu

Doties uz blakusiedarbību datubāzi
Darbs ar produktiem

Darbs ar produktiem

Glabāšana

Derīgajiem kukaiņiem ir ļoti īss dzīves cikls, tāpēc tie ir jāintroducē augos pēc iespējas ātrāk pēc produkta saņemšanas. Kavēšanās var negatīvi ietekmēt produkta kvalitāti. Ja jums ir nepieciešams uzglabāt En-Strip, lūdzu, ievērojiet turpmāk norādītās instrukcijas. Koppert B.V. neatbild par kvalitātes pasliktināšanos, ja produktu glabā ilgāk nekā rekomendēts un/vai nepiemērotos apstākļos.

  • Glabāšana pēc saņemšanas: ne ilgāk par 1–2 dienām
  • Glabāšanas temperatūra: 8–10°C
  • Tumsā

Tiek piemēroti Koppert (Koppert B.V. un/vai tā saistīto uzņēmumu) vispārīgie noteikumi. Izmantojiet tikai produktus, kas atļauti jūsu valstī un jūsu kultūrai. Vienmēr ievērojiet nosacījumus, kas norādīti produktu vietējā reģistrācijā. Koppert neuzņemas atbildību par neatļautu lietošanu. Koppert neatbild par kvalitātes pasliktināšanos, ja produktu glabā ilgāk nekā rekomendēts un/vai nepiemērotos apstākļos.

Nepieciešama palīdzība?