Ercal

Zinātniskais nosaukums:
Eretmocerus eremicus
Vispārpieņemtais nosaukums:
Parazītlapsene
Produktu kategorija:
Natural enemy
Play
Kam izmanto

Kam izmanto

Kad izmantot Ercal?

Ercal izmanto, lai bioloģiski apkarotu siltumnīcu baltblusiņu (Trialeurodes vaporariorum) un tabakas baltblusiņu (Bemisia tabaci) otrajā un trešajā kāpura attīstības stadijā. Ercal izmanto kā profilaktisku līdzekli un kad parādās pirmās pazīmes, kas liecina par kaitēkļa klātbūtni.

Kā tas darbojas

Kā tas darbojas

Kā Ercal darbojas?

Pieaugušas parazītlapseņu mātītes dēj oliņas baltblusiņas kāpuros to otrajā un trešajā attīstības stadijā. Pieaugušās parazītlapsenes arī barojas no baltblusiņām.

Produkta specifikācijas

Produkta specifikācijas

Turpmāk sniegtā informācija ir tikai orientējoša. Konkrētus padomus var sniegt, ja ir pieejama informācija par vietējiem faktoriem, kas jāņem vērā, piemēram, kultūru, klimatiskajiem apstākļiem un invāzijas pakāpi. Lai noteiktu pareizo pieeju, lūdzu, sazinieties ar Koppert speciālistu vai atzītu Koppert produktu izplatītāju.

Ercal profilakse Viegla invāzij Spēcīga invāzija
<p>Skaits 1,5–3/m² 3–6/m² 9/m²
m²/vienība 1000–2000 500–1000 330
Intervāls (dienas) 7–14 7 7
Biežums - min. 3x min. 3x
Piezīmes - izlaist, līdz invāzija ierobežota izlaist, līdz invāzija ierobežota</p>
Norādījumi par lietošanu

Norādījumi par lietošanu

Ercal lietošana

  • Uzmanīgi atveriet iepakojumu siltumnīcā.
  • Nolokiet un sadaliet sloksnes atsevišķās plāksnītēs, sākot plēst iepretim iekāršanas caurumam.
  • Pakariniet plāksnītes augos, ja iespējams, aptuveni 75 cm zem auga galotnes.
  • Jāizvairās no iekāršanas tiešā saules gaismā.
  • Nepieskarieties kūniņām.
Play

Optimāli Ercal lietošanas apstākļi

Optimāli Ercal lietošanas apstākļi prasa, lai vidējā 24 stundu temperatūra siltumnīcā būtu ne zemāka par 20°C. Tomēr sekmīga introducēšana ir iespējama arī zemākā temperatūrā. Eretmocerus eremicus turpina būt aktīvs arī temperatūrā virs 30°C.

Blakusiedarbība

Pesticīdiem var būt (ne)tieša ietekme uz bioloģiskiem risinājumiem. Uzziniet, kuriem pesticīdiem ir blakusiedarbība uz šo produktu

Doties uz blakusiedarbību datubāzi
Darbs ar produktiem

Darbs ar produktiem

Glabāšana

Derīgajiem kukaiņiem ir ļoti īss dzīves cikls, tāpēc tie ir jāintroducē augos pēc iespējas ātrāk pēc produkta saņemšanas. Kavēšanās var negatīvi ietekmēt produkta kvalitāti. Ja jums ir nepieciešams uzglabāt Ercal, lūdzu, ievērojiet turpmāk norādītās instrukcijas. Koppert B.V. neatbild par kvalitātes pasliktināšanos, ja produktu glabā ilgāk nekā rekomendēts un/vai nepiemērotos apstākļos.

  • Glabāšana pēc saņemšanas: 1–2 dienas
  • Glabāšanas temperatūra: 8–10°C
  • Tumsā

Tiek piemēroti Koppert (Koppert B.V. un/vai tā saistīto uzņēmumu) vispārīgie noteikumi. Izmantojiet tikai produktus, kas atļauti jūsu valstī un jūsu kultūrai. Vienmēr ievērojiet nosacījumus, kas norādīti produktu vietējā reģistrācijā. Koppert neuzņemas atbildību par neatļautu lietošanu. Koppert neatbild par kvalitātes pasliktināšanos, ja produktu glabā ilgāk nekā rekomendēts un/vai nepiemērotos apstākļos.

Nepieciešama palīdzība?