Horiver Dry

Horiver Dry Līmplāksnes

Izmantot Horiver Dry :

Lidojošu kaitēkļu ķeršana un novērošana, t. sk.:

  • Laputis
  • Lapu alotāji
  • Baltblusiņas
  • Tripši
  • Trūdodiņi
Iepakojums:

Pieejams dažādās krāsās un izmēros.

Vispārējā informācija

Pretstatā Horiver vai Horiver Wet, līme, ar ko pārklāts Horiver Dry, nepielīp pie rokām. Līmes kārtiņa ir nosegta ar silikona pārklājuma papīru, ko noņem pēc līmplāksnes novietošanas vēlamajā vietā. Papīrs ir perforēts, tāpēc to var noņemt pa daļām, ja tas nepieciešams novērošanas vajadzībām. Līme uz šīm līmplāksnēm kopumā nesaglabā lipīgumu tik ilgi kā līme, kas izmantota Horiver vai Horiver Wet produktiem, jo tā vieglāk aplīp ar kukaiņiem, putekļiem un gružiem.

Kad izmantot Horiver Dry?

Horiver Dry izmanto, lai novērotu un noķertu pieaugušas laputis, lapu alotājus, baltblusiņas, tripšus un trūdodiņus.

Kā Horiver Dry darbojas?

Līmplāksnes no abām pusēm ir pārklātas ar spēcīgu līmi kukaiņu noķeršanai. Horiver Dry ir pieejams dažādās krāsās, jo dažādus kukaiņus pievilina atšķirīgas krāsas. Spēcīgā līme nodrošina kaitēkļu pielipšanu pie līmplāksnes.

Kā izmantot Horiver Dry

Horiver Dry lietošana

Lietošanas instrukcija:

  • Izmantojot augstām kultūrām, piemēram, gurķiem, tomātiem un pipariem, novietojiet līmplāksnes nedaudz virs auga galotnes un pielāgojiet to augstumu, augiem augot garumā.
  • Zemām kultūrām piestipriniet līmplāksnes pie mietiņiem vai drāts turētājiem ne vairāk kā 30 cm virs kultūras.
  • Līmplāksnes jāizvieto zonās ar augstu kaitēkļu invāzijas risku, piemēram, pie durvīm, siltumnīcas galos un pie sānu ventilācijas atverēm.

Deva

Novērojumiem ieteicamais skaits ir 5 līmplāksnes uz 1000 m². Ja ar līmplāksnēm paredzēts papildināt kaitēkļu apkarošanu invāzijas perēkļos, izmantojiet vismaz vienu slazdu uz katriem 20 m², bet ne vairāk kā vienu slazdu uz 2 m². Šim nolūkam var izmantot gan lielas, gan mazas līmplāksnes.

Glabāšana

Koppert B.V. neatbild par kvalitātes pasliktināšanos, ja produktu glabā ilgāk nekā rekomendēts un/vai nepiemērotos apstākļos.

Sazinieties ar ekspertu

Koppert Biological Systems

Thanks for your request!

Something went wrong, please try again

Vēlaties uzzināt vairāk par mūsu uzņēmumu un produktiem? Sazinieties ar kādu no mūsu ekspertiem.
Mēs ražojam savus produktus un risinājumus profesionāliem dārzkopjiem.

Šī vietne ir aizsargāta ar reCAPTCHA, un tiek piemērota Google konfidencialitātes politika un pakalpojumu sniegšanas noteikumi.
Šī vietne ir aizsargāta ar reCAPTCHA, un tiek piemērota Google konfidencialitātes politika un pakalpojumu sniegšanas noteikumi.

Abonējiet mūsu biļetenu

Saņemiet jaunumus un informāciju par savām kultūrām tieši savā pastkastē

Šī vietne ir aizsargāta ar reCAPTCHA, un tiek piemērota Google konfidencialitātes politika un pakalpojumu sniegšanas noteikumi.
Ritināt līdz augšai