Horiver Wet

Veids:
Sticky trap with wet glue
Veids:
Līmplāksnes
Produktu kategorija:
Monitoring
Horiver_Wet-3.jpg

Kam izmanto

Kam izmanto

Kad izmantot Horiver Wet?

Horiver Wet izmanto, lai novērotu pieaugušas laputis, lapu alotājus, baltblusiņas, tripšus un trūdodiņus.

Kā tas darbojas

Kā tas darbojas

Kā Horiver Wet darbojas?

Līmplāksnes no abām pusēm ir pārklātas ar līmi kukaiņu noķeršanai. Horiver Wet ir pieejams dažādās krāsās, jo dažādus kukaiņus pievilina atšķirīgas krāsas. Līme nodrošina kaitēkļu pielipšanu pie līmplāksnes.

Produkta specifikācijas

Produkta specifikācijas

Pieejams dažādās krāsās un izmēros.

Norādījumi par lietošanu

Norādījumi par lietošanu

Horiver Wet lietošana

Lietošanas instrukcija:

  • Izmantojot augstām kultūrām, piemēram, gurķiem, tomātiem un pipariem, novietojiet līmplāksnes nedaudz virs auga galotnes un pielāgojiet to augstumu, augiem augot garumā.
  • Zemām kultūrām piestipriniet līmplāksnes pie mietiņiem vai drāts turētājiem ne vairāk kā 30 cm virs kultūras.
  • Līmplāksnes jāizvieto zonās ar augstu kaitēkļu invāzijas risku, piemēram, pie durvīm, siltumnīcas galos un pie sānu ventilācijas atverēm.

Deva

Novērojumiem ieteicamais skaits ir 5 līmplāksnes uz 1000 m². Ja ar līmplāksnēm paredzēts papildināt kaitēkļu apkarošanu invāzijas perēkļos, izmantojiet vismaz vienu slazdu uz katriem 20 m², bet ne vairāk kā vienu slazdu uz 2 m². Šim nolūkam var izmantot gan lielas, gan mazas līmplāksnes.

Darbs ar produktiem

Darbs ar produktiem

Glabāšana

Koppert B.V. neatbild par kvalitātes pasliktināšanos, ja produktu glabā ilgāk nekā rekomendēts un/vai nepiemērotos apstākļos.

Tiek piemēroti Koppert (Koppert B.V. un/vai tā saistīto uzņēmumu) vispārīgie noteikumi. Izmantojiet tikai produktus, kas atļauti jūsu valstī un jūsu kultūrai. Vienmēr ievērojiet nosacījumus, kas norādīti produktu vietējā reģistrācijā. Koppert neuzņemas atbildību par neatļautu lietošanu. Koppert neatbild par kvalitātes pasliktināšanos, ja produktu glabā ilgāk nekā rekomendēts un/vai nepiemērotos apstākļos.

Nepieciešama palīdzība?