Izaicinājumi

Kaitēkļu apkarošana

Mēs labprātāk redzētu kaitēkļus bēgam, nevis nākam. Ķīmisko augu aizsardzības līdzekļu skaits samazinās, un vienlaikus kaitēkļiem arvien vairāk veidojas rezistence pret noteiktiem produktiem. Tāpat tiek pieņemtas arvien stingrākas prasības attiecībā uz ķīmisko līdzekļu atliekvielām. Mūsu metode ir cīnīties pret kaitēkļiem, ņemot talkā to dabiskos ienaidniekus. Tā sniedz ieguvumus attiecībā uz audzēšanu, ražu, pārtikas nekaitīgumu un veselības apdraudējumiem.

Augu slimību apkarošana un novēršana

Kaitīgas sēnītes, vīrusi un baktērijas var uzbrukt augiem jebkurā brīdī. Tie novājina augus un rada tiem papildu stresu. Efektīva augu slimību apkarošana ir pastāvīgs izaicinājums dārzkopībā un lauksaimniecībā. Uzņēmumā Koppert mēs radām mikroorganismu risinājumus, kas palīdz novērst un apkarot augu slimības.

Apputeksnēšanas uzlabošana

Apputeksnēšana ir veiksmes atslēga, lai nodrošinātu sekmīgu lauksaimniecības kultūru aizmešanos Vēsturiski bites ir uzskatītas par labākajām lauka un dārza kultūru apputeksnētājām. Tomēr 20. gs. 80. gadu beigās tika atklāts, ka daudzos apstākļos kamenes ir daudz efektīvākas par bitēm. 

Augu augšanas un izturības veicināšana

Veselīgs augs ir augstas ražas pamatā. Tomēr audzēšanas apstākļi kultūrām bieži nav optimāli. Augi var saskarties ar pastiprinātu stresu, ko rada apkārtējā nedzīvā vide (abiotiskie stresa faktori) un dzīvie organismi (biotiskie stresa faktori). Mēs ražojam virkni dabisku risinājumu, piemēram, biostimulatorus un biomēslojumu, lai optimizētu augu potenciālu un izturīgumu. NatuGro nodrošina optimālu līdzsvaru.

Bioloģiskā sēklu apstrāde

Augi var saskarties ar pastiprinātu stresu, ko rada apkārtējā nedzīvā vide (abiotiskie stresa faktori) un dzīvie organismi (biotiskie stresa faktori). Bioloģiskie sēklu apstrādes līdzekļi ar augšanu veicinošiem mikroorganismiem aizsargā augus visas sezonas garumā. Sēklu apstrādes produktu pamatā ir bioloģisks fungicīds, kas nodrošina tūlītēju aizsardzību pret slimībām.

Sazinieties ar ekspertu

Koppert Biological Systems

Thanks for your request!

Something went wrong, please try again

Vēlaties uzzināt vairāk par mūsu uzņēmumu un produktiem? Sazinieties ar kādu no mūsu ekspertiem.
Mēs ražojam savus produktus un risinājumus profesionāliem dārzkopjiem.

Šī vietne ir aizsargāta ar reCAPTCHA, un tiek piemērota Google konfidencialitātes politika un pakalpojumu sniegšanas noteikumi.
Šī vietne ir aizsargāta ar reCAPTCHA, un tiek piemērota Google konfidencialitātes politika un pakalpojumu sniegšanas noteikumi.

Abonējiet mūsu biļetenu

Saņemiet jaunumus un informāciju par savām kultūrām tieši savā pastkastē

Šī vietne ir aizsargāta ar reCAPTCHA, un tiek piemērota Google konfidencialitātes politika un pakalpojumu sniegšanas noteikumi.
Ritināt līdz augšai