Kategorija: Jaunumi
Publicēšanas datums: aprīlis 21, 2022

Koku speciālists Wolterinck BV: ozolu kaitēkļu kāpuru bioloģiskā kontrole

Koku speciālists Wolterinck BV: Entonem sniedz garantētu ietekmi pret ozolu kaitēkļu kāpuriem
Wolterinck BV atrodas Beltrum, Nīderlandē, un uzņēmums ir specializējies koku aizsardzībā un aprūpē, nezāļu apkarošanā, kā arī strādā ar dažādām pašvaldībām un valsts institūcijām. Uzņēmuma līdzīpašnieks un vadītājs Ivo de Groot ir liecinieks KOPPERT nematožu produkta ENTONEM efektivitātei pret ozolu kaitēkļu kāpuriem. “Mēs esam lietojuši nematodes daudzus gadus. Šis produkts ir mūsu favorītprodukts un tas strādā labāk par produktiem, kas satur Bacillus thuringiensis, kurus var izmantot tikai uz lapu kokiem. Nematodes ir labāks risinājums tieši pilsētvidē.”


Wolterinck BV izsmidzina nematodes, kad kaitēkļu kāpuri sāk izšķilties. Otrā reizē iesaka atkārtoti smidzināt nematodes vai arī nematodes kopā ar Bacillus thuringiensis saturošiem produktiem. “Produkta efektivitāte saglabājas apmēram 10 dienas, pie nosacījuma, ja kokiem ir vismaz 30% lapotnes. Bacillus thuringiensis produktiem arī var būt laba efektivitāte pret kaitēkļiem.”

Pilnīgi pārliecināts
Wolterinck BV ir pilnīgi pārliecināts par ENTONEM kā līdzekli pret ozolu kaitēkļu kāpuriem. Ivo de Groot turpina: “Šis produkts sniedz garantētu preventīvu efektu un tas ir 100% bioloģisks produkts. Tas palīdz saglabāt bioloģisko dažādību.”