Kategorija: Jaunumi
Publicēšanas datums: novembris 30, 2022

Kvalitatīvāki un labāk šķīstoši nematožu produkti

Sākot ar 2021. gada septembri, jauna nematožu produktu formulācija ir pieejama mūsu Steinernema feltiae un Steinernema carpocapsae produktiem, t.sk., Entonem, Capsanem un Scia-Rid.

Nesējvielas sastāvs ir pilnībā nomainīts pret 100% bioloģiski viegli noārdāmām vielām. Jaunajai nesējvielas formulai ir tāda priekšrocība, ka tā daudz vieglāk izšķīst un ir pilnībā saderīga ar visām zināmajām smidzināšanas un laistīšanas iekārtām, kas pieejamas tirgū, t.sk. arī Dosatron.

Turpinot ar izcilu sniegumu

“Pastāvīgajiem produkta lietotājiem, mūsu klientiem, nebūs viegli pamanīt atšķirības, kas balstās uz redzi un sajūtu par jauno formulāciju, izņemot iepakojumu, kas ir jaunā dizainā un krāsā,” saka Produktu vadītāja Sirilla Verduna (Cyrille Verdun). Produkts joprojām:

… izskatās tāds pats, līdzīgs pastai un kļūst želejveidīgs, ja pievieno ūdeni;

… neatstāj atlikumus uz lapām;
… ir tikpat, ja ne efektīvāks!

Jaunas iespējas

“Mēs esam guvuši panākumus sastāva izstrādē, kas atbilst lielākajai daļai tirgus prasībām: kvalitāte, ilgāks derīguma termiņš, izcila šķīšana un ilgtspējība,” saka Sirilla. “Produkta sastāvs ir galvenais veselīgam un veiksmīgam nematožu produktu klāstam. Uzlabotais sastāvs noteikti sniedz uzņēmumam Koppert lielas priekšrocības, salīdzinot ar konkurējošiem produktiem.”

Pareiza produkta lietošana ir kritisks faktors

Būtiski ir lietot nematožu produktu pareizi, lai nodrošinātu to visaugstāko efektivitāti. Sirilla informē: “Mēs esam izvietojuši Internetā informatīvu video, kas parāda visus produkta pielietošanas etapus. Es iesaku to noskatīties visiem produkta lietotājiem.”