Miglyphus

Zinātniskais nosaukums:
Diglyphus isaea
Vispārpieņemtais nosaukums:
Parazītlapsene
Produktu kategorija:
Natural enemy
Play
Play
Kam izmanto

Kam izmanto

Kad izmantot Miglyphus?

Miglyphus izmanto, lai bioloģiski apkarotu lapu alotājus visās kāpura attīstības stadijās, jo īpaši otrajā un trešajā stadijā. Produktu introducē, kad parādās pirmās pazīmes, kas liecina par kaitēkļu klātbūtni. Miglyphus ieteicams izmantot, kad palielinās lapu alotāju invāzija.

Kā tas darbojas

Kā tas darbojas

Kā Miglyphus darbojas?

Pieaugušas parazītlapseņu mātītes (Diglyphus isaea) nogalina lapu alotāju kāpurus alojumā un uzdēj uz tiem oliņas. Oliņas attīstās par parazītlapsenēm alojumā (bet ārpus lapu alotāja kāpura) un izmanto mirušos kāpurus kā barību.

Play
Produkta specifikācijas

Produkta specifikācijas

Turpmāk sniegtā informācija ir tikai orientējoša. Konkrētus padomus var sniegt, ja ir pieejama informācija par vietējiem faktoriem, kas jāņem vērā, piemēram, kultūru, klimatiskajiem apstākļiem un invāzijas pakāpi. Lai noteiktu pareizo pieeju, lūdzu, sazinieties ar Koppert speciālistu vai atzītu Koppert produktu izplatītāju.

Miglyphus profilakse Viegla invāzij Spēcīga invāzija
<p>Skaits - - -
m²/vienība - 2000 500
Intervāls (dienas) - 7 7
Biežums - min. 3x min. 3x
Piezīmes - ja &gt;1 kāpurs/10 augi ja &gt;1 kāpurs/3 augi</p>
Norādījumi par lietošanu

Norādījumi par lietošanu

Miglyphus lietošana

Izlaidiet parazītlapsenes starp lapām no rīta vai vakarā.

Play

Optimāli Miglyphus lietošanas apstākļi

Diglyphus sāk efektīvi darboties, kad temperatūra ir 15°C un augstāka.

Blakusiedarbība

Pesticīdiem var būt (ne)tieša ietekme uz bioloģiskiem risinājumiem. Uzziniet, kuriem pesticīdiem ir blakusiedarbība uz šo produktu

Doties uz blakusiedarbību datubāzi
Darbs ar produktiem

Darbs ar produktiem

Glabāšana

Derīgajiem kukaiņiem ir ļoti īss dzīves cikls, tāpēc tie ir jāintroducē augos pēc iespējas ātrāk pēc produkta saņemšanas. Kavēšanās var negatīvi ietekmēt produkta kvalitāti. Ja jums ir nepieciešams uzglabāt Miglyphus, lūdzu, ievērojiet turpmāk norādītās instrukcijas. Koppert B.V. neatbild par kvalitātes pasliktināšanos, ja produktu glabā ilgāk nekā rekomendēts un/vai nepiemērotos apstākļos.

  • Glabāšana pēc saņemšanas: 1–2 dienas
  • Glabāšanas temperatūra: 8–10°C
  • Pudeles jāglabā stāvus.
  • Tumsā

Tiek piemēroti Koppert (Koppert B.V. un/vai tā saistīto uzņēmumu) vispārīgie noteikumi. Izmantojiet tikai produktus, kas atļauti jūsu valstī un jūsu kultūrai. Vienmēr ievērojiet nosacījumus, kas norādīti produktu vietējā reģistrācijā. Koppert neuzņemas atbildību par neatļautu lietošanu. Koppert neatbild par kvalitātes pasliktināšanos, ja produktu glabā ilgāk nekā rekomendēts un/vai nepiemērotos apstākļos.

Nepieciešama palīdzība?