Darbs Koppert

Ikviens, kurš strādā mūsu uzņēmumā, piekritīs: Koppert katru darbinieku uzskata par personību. Mūsu uzņēmums pēdējo 50 gadu laikā ir izaudzis par starptautisku uzņēmumu, tomēr, neskatoties uz tā starptautisko mērogu, Koppert joprojām ir ģimenes uzņēmums, kurā svarīga loma ir sadarbībai un cieņpilnai attieksmei pret cilvēkiem un vidi. Mūsu uzņēmums strauji attīstās, tāpēc mēs vēlamies pieņemt darbā cilvēkus, kuriem būs svarīga loma tā turpmākajā izaugsmē. Darbiniekiem ir plašas iespējas sniegt savu ieguldījumu. Uzņēmumā Koppert mēs strādājam visi kopā.

Koppert darbiniekiem ir daudz iespēju veidot savu karjeru. Koppert ir atzinīgi novērtēts kā mācību uzņēmums daudzās jomās. Lai jūs varētu veidot karjeru uzņēmumā, Koppert ir izstrādāta iekšējā karjeras politika. Jaunu vakanču gadījumā priekšroka tiek dota esošajiem darbiniekiem. Uzņēmumā Koppert mēs uzskatām, ka ir svarīgi, lai mūsu darbinieki turpinātu savu izaugsmi, tāpēc Koppert mudina darbiniekus izmantot iespējas piedalīties iekšējās un ārējās apmācībās un kursos. Jāatzīmē, ka darbinieki labprāt izmanto šīs iespējas. Strādājot Koppert, jūs strādājat pie savas karjeras veidošanas.

Vakances

Mūsu uzņēmumā ir pieejamas darbavietas daudzās jomās un ar dažādu nepieciešamo izglītības līmeni. Aplūkojiet mūsu vakances, lai uzzinātu, vai ir kaut kas jums piemērots.

Stažēšanās

Koppert piedāvā iespējas attīstīt jaunu speciālistu talantus. Koppert ir atzinīgi novērtēts kā mācību uzņēmums tādās nozarēs kā tehnika, tirdzniecība, pārtika, vide, darbs birojā, loģistika un laboratoriju darbība.

Izklausās interesanti? Nosūtiet mums savu CV un motivācijas vēstuli.