Mūsu uzņēmums

Mūsu uzņēmums

Koppert Biological Systems ražo ilgtspējīgus audzēšanas risinājumus pārtikas kultūrām un dekoratīvajiem augiem. Kopā ar audzētājiem un sadarbībā ar dabu mēs strādājam, lai padarītu lauksaimniecību un dārzkopību veselīgāku, drošāku, ražīgāku un izturīgāku. Mēs to panākam, izmantojot kaitēkļu dabiskos ienaidniekus augu kaitēkļu apkarošanai, kamenes dabiskai apputeksnēšanai un biostimulatorus kultūraugu stiprināšanai augsnē un virs tās. Vitāli svarīgu ekosistēmu atjaunošana un aizsardzība dabiskā veidā ir pamats veselīgām kultūrām un līdzsvarotai videi.

Papildinot to ar mūsu plašajām profesionālajām zināšanām un kvalitatīvajiem konsultāciju pakalpojumiem, kļūst skaidrs, kāpēc arvien vairāk audzētāju izvēlas mūs par partneri savu mērķu īstenošanai.

Play video

Misija un vīzija

Koppert Biological Systems veicina cilvēku un planētas veselības uzlabošanu. Kopā ar dabu mēs padarām lauksaimniecību veselīgāku, drošāku un ražīgāku. 

Mēs piedāvājam sistēmu, kurā integrētas speciālistu zināšanas un dabiski, droši risinājumi, kas uzlabo kultūraugu veselību, izturību un ražību. 

Koppert Biological Systems
Dabas partneri

Pētniecība un izstrāde

Koppert darbības pamatā ir nerimtīgi centieni atklāt un izmantot dabas principus. Koppert spēks ir uzņēmuma spējā pārvērst šīs zināšanas praktiski izmantojamā veidā, kas palīdz rast risinājumus esošajām problēmām.

Pēdējos gados Koppert plašās speciālās zināšanas par mikroorganismiem, biostimulatoriem un feromoniem ir iedvesmojušas neskaitāmus risinājumus, kas ir uzlabojuši augu izturību tiktāl, ka slimības ir gandrīz zaudējušas spēju nodarīt kaitējumu.

Koppert īstenotā pētniecība un izstrāde ir daudzos gadījumos kalpojusi par avotu bioloģiskiem risinājumiem, kas pēc tam ieguvuši popularitāti visā pasaulē. Pateicoties uzņēmuma neatlaidībai, tagad ir iespējams izmantot daudzus dažādus specifiskus kaitēkļu ienaidniekus jeb entomofāgus, lai cīnītos ar visdažādāko kaitēkļu invāziju. Līdzīgi revolucionāri atklājumi apputeksnēšanas risinājumu jomā ir nodrošinājuši pamatu milzīgam ražošanas efektivitātes un kvalitātes uzlabojumam daudzām kultūrām.

Risinājumu ražošana un izplatīšana visā pasaulē

Risinājumus var izmantot un tie ir noderīgi tikai tad, ja tos var efektīvi pavairot un izplatīt. Uzņēmums Koppert kopā ar mūsu partneriem pēdējo gadu laikā ir spējis šo procesu būtiski pilnveidot. Koppert izmanto holistisku pieeju augiem un izstrādā risinājumus visiem būtiskajiem elementiem.

Mūsu pamata darbības jomas:

  • Izturīga augšana ar NatuGro
  • Kaitēkļu apkarošana
  • Dabiska apputeksnēšana
  • Lietošanas metodes un novērojumi
  • Sēklu apstrāde

Informācijas un zināšanu apmaiņa

Kaut arī Koppert ir galvenokārt pazīstams, pateicoties tā produktiem, uzņēmums būtībā ir zināšanu uzņēmums. Pateicoties mūsu spēcīgajai pētniecības un izstrādes bāzei, mēs uzskatām, ka zināšanu apmaiņa un personāla apmācība ir svarīgs solis, lai īstenotu ilgtspējīgu lauksaimniecību un dārzkopību.

Vairāk nekā 300 profesionālu konsultantu nodrošina, ka izplatītājiem un audzētājiem tiek sniegts atbalsts ikdienas problēmu risināšanā. Papildus praktiskām konsultācijām konsultanti iegulda lielu darbu, daloties ar pamata zināšanām par dabu un tās risinājumiem. Koppert piedāvā dažādus kursus un cieši sadarbojas ar pasaules universitātēm, lai darītu zināšanas plašāk pieejamas.

Mēs uzņēmumā Koppert esam pārliecināti, ka zināšanas ir būtisks panākumu elements.

Vēsture

1967. gadā Jans Kopperts bija aizrautīgs gurķu audzētājs. Ik dienu viņš darīja visu, kas bija viņa spēkos, lai optimizētu gurķu audzēšanu un sasniegtu vislabākos rezultātus. Slimības un kaitēkļus tolaik ierobežoja ar ķīmiskiem augu aizsardzības līdzekļiem, tomēr ķīmisko līdzekļu iedarbība ar katru gadu samazinājās. Turklāt Jans Kopperts kļuva alerģisks un saslima šo ķīmisko līdzekļu lietošanas rezultātā. Viņam nācās pieņemt izšķirošu lēmumu: beigt darbu vai meklēt alternatīvu risinājumu.

Jans ar milzu enerģiju ķērās pie alternatīvu meklēšanas un sāka pētīt augu kaitēkļu dabiskos ienaidniekus. Viņš kā pirmais sāka izmantot dabiskos ienaidniekus, lai cīnītos pret tīklērču invāziju savā audzētavā. Rezultāti bija tik pozitīvi, ka Jans Kopperts nolēma ražot šo risinājumu ne tikai savam uzņēmumam, bet arī pārdot to citiem audzētājiem. Tā radās Koppert Biological Systems.

Kopš tā laika bioloģisko risinājumu meklējumi ir kļuvuši arvien intensīvāki un padarījuši uzņēmumu par tirgus līderi bioloģiskajā augu aizsardzībā un dabiskajā apputeksnēšanā. Koppert risinājumus pašlaik sekmīgi izmanto vairāk nekā 100 valstīs.

Abonējiet mūsu biļetenu

Saņemiet jaunumus un informāciju par savām kultūrām tieši savā pastkastē

Šī vietne ir aizsargāta ar reCAPTCHA, un tiek piemērota Google konfidencialitātes politika un pakalpojumu sniegšanas noteikumi.
Ritināt līdz augšai