Pieredzes centrs

Pieredzes centrs

Apmeklējiet mūsu Pieredzes centru un atklājiet ilgtspējīgas audzēšanas pasauli

Ja jums interesē ilgtspējīga kultūru audzēšana, bioloģiskā augu aizsardzība un dabiskā apputeksnēšana, nāciet un apmeklējiet Koppert Pieredzes centru, kurā jūs varat doties interaktīvā ceļojumā ilgtspējīgas audzēšanas aizraujošajā pasaulē.

Iepazīstieties ar mūsu pētniecības, izstrādes un ražošanas procesu un uzziniet, cik liela nozīme ir miniatūriem organismiem, piemēram, plēsīgajām ērcēm un derīgajām sēnītēm, lauksaimniecībā un dārzkopībā visā pasaulē. Ielūkojieties kameņu stropā un apskatiet, kā šie nenogurstošie kukaiņi paveic darbu, kas tiem vislabāk padodas. Vai zinājāt, ka kameņu redze radikāli atšķiras no cilvēku redzes un ka mēs izmantojam šo atšķirību, lai sniegtu mūsu klientiem visefektīvākos apputeksnēšanas risinājumus?

Redziet, dzirdiet un atklājiet. Apmeklējiet mūsu jaunatklāto Pieredzes centru, kas atrodas mūsu uzņēmuma galvenajā mītnē Nīderlandē adresē Veilingweg 14, Berkel en Rodenrijs.

Praktiska informācija
Mūsu Pieredzes centrs ir paredzēts mērķa grupām, kas saistītas ar lauksaimniecību un dārzkopību.

Darba laiks (pirmdiena–piektdiena): 9.00–17.00. Apskate vidēji ilgst 1,5 stundas un ir piemērota grupām līdz 15 apmeklētājiem. Lielāku grupu gadījumā programmu var pielāgot, par to iepriekš sazinoties.

Pieredzes centru var apmeklēt, tikai iepriekš piesakoties. Izklausās interesanti? Lūdzu, aizpildiet pieteikuma veidlapu.

Mūsu Experience Centre

Play