Patērētāji

Patērētāji

Ik dienu Koppert palīdz audzētājiem un lauksaimniekiem visā pasaulē dabiskā un ilgtspējīgā veidā cīnīties pret kaitēkļiem un slimībām. Šādi mēs tiecamies sniegt aktīvu ieguldījumu ilgtspējīgā sabiedrībā, nodrošinot nekaitīgu pārtiku pietiekamā daudzumā, lai pabarotu strauji augošo cilvēku skaitu.

Mūsu kaitēkļu dabisko ienaidnieku, kameņu un mikrobioloģisko risinājumu ražošana ir zināšanu ietilpīgs process. Turklāt mūsu produktu izmantošanai ir vajadzīgs intensīvs atbalsts. Tāpēc Koppert pārdod savus produktus tikai profesionāliem audzētājiem un lauksaimniekiem.

Mēs esam sagatavojuši sarakstu ar bieži uzdotiem jautājumiem, lai jums kā patērētājiem nodrošinātu pēc iespējas labāku pakalpojumu. Ceram, ka jūs šajā sarakstā atradīsiet atbildi uz jūsu jautājumu.

Bioloģiskā augu aizsardzība

Kas ir bioloģiskā augu aizsardzība?
Bioloģiskās augu aizsardzības pamatideja ir ļoti vienkārša: lai cīnītos pret kaitīgajiem kukaiņiem, tiek izlaisti to dabiskie ienaidnieki, piemēram, plēsējērces, mārītes un parazītlapsenes, kurus parasti apzīmē vienā vārdā — “entomofāgi”. Koppert piegādā dažādu sugu parazītlapsenes, plēsīgas ērces, blaktis un vaboles, pangodiņus un zeltactiņas. Apmeklējiet mūsu YouTube kanālu, lai redzētu, kā entomofāgi uzbrūk savam medījumam.

Dabiska apputeksnēšana

Kas ir dabiska apputeksnēšana?
Tādus dārzeņus kā tomāti un saldie pipari bieži pavairo siltumnīcās. Līdz brīdim, kad gardais tomāts nonāk uz jūsu šķīvja, tas jau ir mērojis garu ceļu. Lai tomāts varētu sākt augt, augam vispirms ir jāizveido auglis. Dabā kukaiņi un citi dzīvnieki nodrošina apputeksnēšanu un tādējādi arī augļa aizmešanos. Bites ir tradicionālas svarīgas laukaugu un dārzkopības kultūru apputeksnētājas. Kamenes ir tuvas bišu radinieces. 1987. gadā tika konstatēts, ka kamenes var būt ļoti noderīgas siltumnīcās audzētu augu apputeksnēšanai.

Mikrobioloģiski risinājumi

Papildus derīgajiem organismiem un apputeksnētājiem tādi mikroorganismu produkti kā baktērijas un sēnītes veido trešo pīlāru augu ilgtspējīgai audzēšanai. Kaut arī tos nevar saskatīt ar neapbruņotu aci, šiem produktiem, kurus var izmantot gan augsnē, gan virs tās, ir potenciāls paveikt neticamas lietas. Tie cīnās pret slimībām un kaitēkļiem, stiprina augus un uzlabo barības vielu uzsūkšanos. To izstrādei ir nepieciešami kvalitatīvi un dārgi zinātniskie pētījumi.

Referāti/skolas uzdevumi

Vai gatavojat referātu skolai? Ja tā, apmeklējiet https://www.secretagentsinhorticulture.com/, lai iegūtu informāciju par bioloģisko augu aizsardzību, dabisko apputeksnēšanu un mikrobioloģiju. Daudz informācijas var atrast arī www.koppert.com, bet šī informācija ir paredzēta profesionāliem audzētājiem.

Reklāmas materiālu pasūtīšana

Apmeklējiet mūsu interneta veikalu, lai pasūtītu brošūras un citus reklāmas materiālus. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šīs brošūras un bukleti ir paredzēti profesionāliem audzētājiem.