Spidex Vital

Zinātniskais nosaukums:
Phytoseiulus persimilis
Vispārpieņemtais nosaukums:
Plēsējērces
Produktu kategorija:
Natural enemy
Play
Kam izmanto

Kam izmanto

Kad izmantot Spidex Vital?

Spidex Vital izmanto, lai bioloģiski apkarotu parasto tīklērci (Tetranychus urticae). Spidex Vital labi iedarbojas pret parastajām tīklērcēm visās to attīstības stadijās, bet jo īpaši pret agrīnajām attīstības stadijām. Spidex Vital izmanto kā profilaktisku līdzekli un kad parādās pirmās pazīmes, kas liecina par kaitēkļa klātbūtni.

Kā tas darbojas

Kā tas darbojas

Kā Spidex Vital darbojas?

Phytoseiulus persimilis barojas no visām tīklērču attīstības stadijām, tomēr priekšroku dod oliņām. Plēsējērces sadur oliņas un apēd to saturu. Pieaugušās Phytoseiulus persimilis arī uzbrūk pieaugušajām tīklērcēm, bet nepieaugušas plēsējērces uzbrūk tikai nepieaugušām tīklērcēm. Kāpuri neēd. Pēc nonākšanas augos plēsējērces pārtiek tikai no parastajām tīklērcēm (Tetranychus spp.).

Play
Produkta specifikācijas

Produkta specifikācijas

  • 100 ml pudele ar dozēšanas korķi, kas satur 2 000 plēsējērces visās mobilajās stadijās
  • 500 ml pudele, kas satur 10 000 plēsējērces visās mobilajās stadijās
  • Katra pudele satur nimfas un pieaugušas ērces koksnes skaidu maisījumā
Norādījumi par lietošanu

Norādījumi par lietošanu

Spidex Vital lietošana

  • Pirms lietošanas maigi pagroziet un sakratiet pudeli
  • Izkaisiet materiālu uz lapām vai ieberiet Dibox kastītēs
  • Spidex Vital ir iespējams izplatīt mehāniski ar (Mini)Airbug/Airobug.

Turpmāk sniegtā informācija ir tikai orientējoša. Konkrētus padomus var sniegt, ja ir pieejama informācija par vietējiem faktoriem, kas jāņem vērā, piemēram, kultūru, klimatiskajiem apstākļiem un invāzijas pakāpi. Lai noteiktu pareizo pieeju, lūdzu, sazinieties ar Koppert speciālistu vai atzītu Koppert produktu izplatītāju.

Spidex Vital profilakse Viegla invāzij Spēcīga invāzija
<p>Skaits 2–4/m² 6–10/m² 20–50/m²
Intervāls (dienas) 21 7 7
Biežums - 2–3x 2–3x
Piezīmes - - Introducēt tikai invadētās platībās</p>

Optimāli Spidex Vital lietošanas apstākļi

Relatīvajam mitrumam jābūt virs 75 % un temperatūrai virs 20°C vismaz dažas stundas dienā. Phytoseiulus persimilis neiestājas diapauze.

Blakusiedarbība

Pesticīdiem var būt (ne)tieša ietekme uz bioloģiskiem risinājumiem. Uzziniet, kuriem pesticīdiem ir blakusiedarbība uz šo produktu

Doties uz blakusiedarbību datubāzi
Darbs ar produktiem

Darbs ar produktiem

Glabāšana

Derīgajiem kukaiņiem ir ļoti īss dzīves cikls, tāpēc tie ir jāintroducē augos pēc iespējas ātrāk pēc produkta saņemšanas. Kavēšanās var negatīvi ietekmēt produkta kvalitāti. Ja jums ir nepieciešams uzglabāt Spidex Vital, lūdzu, ievērojiet turpmāk norādītās instrukcijas. Koppert B.V. neatbild par kvalitātes pasliktināšanos, ja produktu glabā ilgāk nekā rekomendēts un/vai nepiemērotos apstākļos.

  • Glabāšana pēc saņemšanas: 1–2 dienas
  • Glabāšanas temperatūra: 8–10°C
  • Jāglabā tumsā (pudelei jāatrodas horizontāli)

Tiek piemēroti Koppert (Koppert B.V. un/vai tā saistīto uzņēmumu) vispārīgie noteikumi. Izmantojiet tikai produktus, kas atļauti jūsu valstī un jūsu kultūrai. Vienmēr ievērojiet nosacījumus, kas norādīti produktu vietējā reģistrācijā. Koppert neuzņemas atbildību par neatļautu lietošanu. Koppert neatbild par kvalitātes pasliktināšanos, ja produktu glabā ilgāk nekā rekomendēts un/vai nepiemērotos apstākļos.

Nepieciešama palīdzība?