Thripex-Plus

Zinātniskais nosaukums:
Neoseiulus cucumeris
Vispārpieņemtais nosaukums:
Plēsējērces.
Produktu kategorija:
Natural enemy
Play
Play
Kam izmanto

Kam izmanto

Kad izmantot Thripex-Plus?

Thripex-Plus izmanto, lai bioloģiski apkarotu dažādas tripšu sugas. Oliņas izšķilšanās laikā un kāpuri. Plēsējērces arī ēd tīklērces (t. i., zemeņu ērces, tarsonemīdērces), dažādas citas ērces, medus rasu un putekšņus.

Kā tas darbojas

Kā tas darbojas

Kā Thripex-Plus darbojas?

Pieaugušās plēsējērces aktīvi meklē un apēd savus upurus.

Play
Produkta specifikācijas

Produkta specifikācijas

  • Pa 500 maisiņiem kastē

Katrs papīra maisiņš ar āķi satur 1 000 plēsējērces un miltu ērces (visas stadijas) kliju maisījumā.

Norādījumi par lietošanu

Norādījumi par lietošanu

Thripex-Plus lietošana

  • Pakariniet maisiņus augos (maisiņiem jau ir izejas caurums).
  • Pakariniet maisiņus apēnotās vietās augos (nedrīkst atrasties tiešā saules gaismā).
  • Mitruma līdzsvara uzlabošana maisiņos, piemēram, novietojot maisiņa apakšu uz mitra substrāta, pozitīvi ietekmē produkta ilgmūžību.
  • Satveriet maisiņus aiz kartona sloksnes augšpusē. Nepareizi satverot maisiņu, var viegli saspiest plēsējērcesplēsīgās ērces.

Lūdzam ņemt vērā, ka Thripex-Plus satur miltu ērces un klijas. Šīs ērces var nodarīt nelielus bojājumus dažām kultūrām, īpaši ja ir liels skaits ērču un augsts mitrums. Tāpēc pirms Thripex izmantošanas konsultējieties ar savu piegādātāju, turklāt ieteicams mazā platībā veikt testu, lai novērotu rezultātus.

Play

Turpmāk sniegtā informācija ir tikai orientējoša. Konkrētus padomus var sniegt, ja ir pieejama informācija par vietējiem faktoriem, kas jāņem vērā, piemēram, kultūru, klimatiskajiem apstākļiem un invāzijas pakāpi. Lai noteiktu pareizo pieeju, lūdzu, sazinieties ar Koppert speciālistu vai atzītu Koppert produktu izplatītāju.

Thripex-Plus profilakse Viegla invāzij Spēcīga invāzija
<p>Skaits - - -
m²/vienība 2,5 2,5 3/4
Intervāls (dienas) 42 35 28
Biežums - - -
Piezīmes tikai vienreiz kultūrās ar putekšņiem - -</p>

Optimāli Thripex-Plus lietošanas apstākļi

Plēsējērcēm neiestājas diapauze, tāpēc tās var introducēt visu gadu. Relatīvajam mitrumam jābūt virs 75 % un temperatūrai virs 20°C dažas stundas dienā.

Blakusiedarbība

Pesticīdiem var būt (ne)tieša ietekme uz bioloģiskiem risinājumiem. Uzziniet, kuriem pesticīdiem ir blakusiedarbība uz šo produktu

Doties uz blakusiedarbību datubāzi
Darbs ar produktiem

Darbs ar produktiem

Glabāšana

Derīgajiem kukaiņiem ir ļoti īss dzīves cikls, tāpēc tie ir jāintroducē augos pēc iespējas ātrāk pēc produkta saņemšanas. Kavēšanās var negatīvi ietekmēt produkta kvalitāti. Ja jums ir nepieciešams uzglabāt Thripex-Plus, lūdzu, ievērojiet turpmāk norādītās instrukcijas. Koppert B.V. neatbild par kvalitātes pasliktināšanos, ja produktu glabā ilgāk nekā rekomendēts un/vai nepiemērotos apstākļos.

  • Glabāšana pēc saņemšanas: 1–2 dienas
  • Glabāšanas temperatūra: 10–15°C

Tiek piemēroti Koppert (Koppert B.V. un/vai tā saistīto uzņēmumu) vispārīgie noteikumi. Izmantojiet tikai produktus, kas atļauti jūsu valstī un jūsu kultūrai. Vienmēr ievērojiet nosacījumus, kas norādīti produktu vietējā reģistrācijā. Koppert neuzņemas atbildību par neatļautu lietošanu. Koppert neatbild par kvalitātes pasliktināšanos, ja produktu glabā ilgāk nekā rekomendēts un/vai nepiemērotos apstākļos.

Nepieciešama palīdzība?