Tripol

Zinātniskais nosaukums:
Bombus terrestris
Produktu kategorija:
Pollination
Play
Kam izmanto

Kam izmanto

Kad izmantot Tripol?

Tripol apputeksnēšanas stropi (satur trīs kameņu saimes) ir īpaši veidoti atklātā lauka kultūrām. Tripol strops ir aizsargāts pret nelabvēlīgiem laika apstākļiem, tam ir lieliska izolācija un ventilācija, kas vēl vairāk uzlabo kameņu apputeksnēšanas rezultātus.

Katrai saimei ir savas Beehome durtiņas, kas pēc atgriešanās patur kamenes stropā līdz brīdim, kad durtiņas atkal atver. Pēc stropa aizvēršanas ar šīm durtiņām var veikt augu aizsardzības pasākumus vai stropu var pārvietot uz jaunu vietu citas kultūras apputeksnēšanai. Tripol var izmantot pirms kultūras ziedēšanas, un tas garantē vismaz četras nedēļas ilgu apputeksnēšanas periodu.

Play
Kā tas darbojas

Kā tas darbojas

Kā Tripol darbojas?

Pēc izlaišanas darba kamenes sāk apputeksnēt ziedus. Tām pievienojas papildu darba kamenes, kas izšķiļas nedēļās pēc kameņu introducēšanas.

Produkta specifikācijas

Produkta specifikācijas

Viens strops ar trīs kameņu saimēm, ieskaitot māti, 350–400 darba kamenes, perus (kūniņas, oliņas un cirmeņi) un cukurūdeni.

Norādījumi par lietošanu

Norādījumi par lietošanu

Tripol lietošana

Tripol kameņu saimes var izlaist 4–7 dienas pirms kultūra uzzied. Tas neatstāj negatīvu ietekmi uz saimēm vai to apputeksnēšanas spējām.

 • Izvietojiet Tripol stropus vienmērīgi visā laukā. Optimālais novietojums ir uz horizontālas platformas nedaudz virs zemes.
 • Pēc stropu novietošanas nogaidiet vismaz pusstundu un tikai tad atveriet stropa skrejas. Tas ļauj kamenēm nomierināties.
 • Aizsargājiet stropus pret tiešu saules gaismu un lietu un piespiediet stropu ar akmeni vai citu piemērotu priekšmetu, lai vējš to neaizpūš.
 • Siltā laikā atveriet ventilācijas atveres stropa augšā.
 • Pavelciet katra stropa baltās slīdošās durtiņas uz augšu, līdz kļūst redzamas divas atveres (ieeja un izeja). Nenoņemiet mazās, melnās durtiņas zem vāciņa.

Optimāli Tripol lietošanas apstākļi

Tripol vislabāk darbojas, kad apkārtējās vides temperatūra ir 10–30°C.

Noteikti pievērsiet uzmanību

 • Nodrošiniet, lai stropi un skrejas ir labi saskatāmi, lai kamenes var viegli atrast ceļu uz mājām.
 • Nesagāziet stropu slīpi, lai novērstu cukurūdens izlīšanu.
 • Ja Tripol ir jāpārvieto uz citu vietu, ir svarīgi, lai visas kamenes būtu atgriezušās stropā. Paspiediet baltās, slīdošās durtiņas uz leju, līdz viena no divām atverēm ir aizvērta. Tagad kamenes vairs nevar izlidot. Pēc divām stundām visas kamenes ir atgriezušās un jūs varat pilnīgi aizvērt baltās, slīdošās durtiņas. Novietojiet Tripol jaunajā vietā un ļaujiet kamenēm vismaz pusstundu nomierināties.

Blakusiedarbība

Pesticīdiem var būt (ne)tieša ietekme uz bioloģiskiem risinājumiem. Uzziniet, kuriem pesticīdiem ir blakusiedarbība uz šo produktu

Doties uz blakusiedarbību datubāzi
Darbs ar produktiem

Darbs ar produktiem

Glabāšana

 • Katrs strops satur barību, kas nodrošina kamenēm uzturu transportēšanas un uzglabāšanas laikā.
 • Lai garantētu labākos apputeksnēšanas rezultātus, sāciet izmantot saimi atvešanas dienā.
 • Sāciet izmantot ne vēlāk kā vienu dienu pēc atvešanas.
 • Nodrošiniet kamenēm 15–25°C temperatūru.
 • Jāizvairās no stropa novietošanas tiešā saules gaismā.
Materiāli lejupielādei

Materiāli lejupielādei

Tiek piemēroti Koppert (Koppert B.V. un/vai tā saistīto uzņēmumu) vispārīgie noteikumi. Izmantojiet tikai produktus, kas atļauti jūsu valstī un jūsu kultūrai. Vienmēr ievērojiet nosacījumus, kas norādīti produktu vietējā reģistrācijā. Koppert neuzņemas atbildību par neatļautu lietošanu. Koppert neatbild par kvalitātes pasliktināšanos, ja produktu glabā ilgāk nekā rekomendēts un/vai nepiemērotos apstākļos.

Populāras saites:

Nepieciešama palīdzība?