Tripol

Tripol Bombus terrestris

Izmantot Tripol :

Atklātā lauka kultūru apputeksnēšana

Iepakojums:

Viens strops ar trīs kameņu saimēm, ieskaitot māti, 350–400 darba kamenes, perus (kūniņas, oliņas un cirmeņi) un cukurūdeni.

Vispārējā informācija

Play video

Kad izmantot Tripol?

Tripol apputeksnēšanas stropi (satur trīs kameņu saimes) ir īpaši veidoti atklātā lauka kultūrām. Tripol strops ir aizsargāts pret nelabvēlīgiem laika apstākļiem, tam ir lieliska izolācija un ventilācija, kas vēl vairāk uzlabo kameņu apputeksnēšanas rezultātus.

Katrai saimei ir savas Beehome durtiņas, kas pēc atgriešanās patur kamenes stropā līdz brīdim, kad durtiņas atkal atver. Pēc stropa aizvēršanas ar šīm durtiņām var veikt augu aizsardzības pasākumus vai stropu var pārvietot uz jaunu vietu citas kultūras apputeksnēšanai. Tripol var izmantot pirms kultūras ziedēšanas, un tas garantē vismaz četras nedēļas ilgu apputeksnēšanas periodu.

Kā Tripol darbojas?

Pēc izlaišanas darba kamenes sāk apputeksnēt ziedus. Tām pievienojas papildu darba kamenes, kas izšķiļas nedēļās pēc kameņu introducēšanas.

Kā izmantot Tripol

Tripol lietošana

Tripol kameņu saimes var izlaist 4–7 dienas pirms kultūra uzzied. Tas neatstāj negatīvu ietekmi uz saimēm vai to apputeksnēšanas spējām.

 • Izvietojiet Tripol stropus vienmērīgi visā laukā. Optimālais novietojums ir uz horizontālas platformas nedaudz virs zemes.
 • Pēc stropu novietošanas nogaidiet vismaz pusstundu un tikai tad atveriet stropa skrejas. Tas ļauj kamenēm nomierināties.
 • Aizsargājiet stropus pret tiešu saules gaismu un lietu un piespiediet stropu ar akmeni vai citu piemērotu priekšmetu, lai vējš to neaizpūš.
 • Siltā laikā atveriet ventilācijas atveres stropa augšā.
 • Pavelciet katra stropa baltās slīdošās durtiņas uz augšu, līdz kļūst redzamas divas atveres (ieeja un izeja). Nenoņemiet mazās, melnās durtiņas zem vāciņa.

Optimāli Tripol lietošanas apstākļi

Tripol vislabāk darbojas, kad apkārtējās vides temperatūra ir 10–30°C.

Glabāšana

 • Katrs strops satur barību, kas nodrošina kamenēm uzturu transportēšanas un uzglabāšanas laikā.
 • Lai garantētu labākos apputeksnēšanas rezultātus, sāciet izmantot saimi atvešanas dienā.
 • Sāciet izmantot ne vēlāk kā vienu dienu pēc atvešanas.
 • Nodrošiniet kamenēm 15–25°C temperatūru.
 • Jāizvairās no stropa novietošanas tiešā saules gaismā.

Noteikti pievērsiet uzmanību

 • Nodrošiniet, lai stropi un skrejas ir labi saskatāmi, lai kamenes var viegli atrast ceļu uz mājām.
 • Nesagāziet stropu slīpi, lai novērstu cukurūdens izlīšanu.
 • Ja Tripol ir jāpārvieto uz citu vietu, ir svarīgi, lai visas kamenes būtu atgriezušās stropā. Paspiediet baltās, slīdošās durtiņas uz leju, līdz viena no divām atverēm ir aizvērta. Tagad kamenes vairs nevar izlidot. Pēc divām stundām visas kamenes ir atgriezušās un jūs varat pilnīgi aizvērt baltās, slīdošās durtiņas. Novietojiet Tripol jaunajā vietā un ļaujiet kamenēm vismaz pusstundu nomierināties.

Sazinieties ar ekspertu

Koppert Biological Systems

Thanks for your request!

Something went wrong, please try again

Vēlaties uzzināt vairāk par mūsu uzņēmumu un produktiem? Sazinieties ar kādu no mūsu ekspertiem.
Mēs ražojam savus produktus un risinājumus profesionāliem dārzkopjiem.

Šī vietne ir aizsargāta ar reCAPTCHA, un tiek piemērota Google konfidencialitātes politika un pakalpojumu sniegšanas noteikumi.
Šī vietne ir aizsargāta ar reCAPTCHA, un tiek piemērota Google konfidencialitātes politika un pakalpojumu sniegšanas noteikumi.

Abonējiet mūsu biļetenu

Saņemiet jaunumus un informāciju par savām kultūrām tieši savā pastkastē

Šī vietne ir aizsargāta ar reCAPTCHA, un tiek piemērota Google konfidencialitātes politika un pakalpojumu sniegšanas noteikumi.
Ritināt līdz augšai