Bumbiešu apputeksnēšana

Kas ir kamieļu apputeksnēšana?

Biškopjiem, kas vēlas iegūt augstas kvalitātes ražas, apputeksnēšana ar biškopjiem ir ļoti svarīgs un efektīvs process. Kamieļiem kā dabiskiem apputeksnētājiem ir būtiska nozīme augļu un dārzeņu audzēšanas uzlabošanā, kas ļauj iegūt labāku ražu un uzlabot ražas kvalitāti. Atšķirībā no citiem apputeksnētājiem, kamenes ir unikālas īpašības, kas padara tās izcilākas šajā uzdevumā. To lielais izmērs ļauj tām pārnēsāt lielāku putekšņu slodzi, nodrošinot labāku savstarpējo apputeksnēšanu starp augiem.

Turklāt kamieļiem ir specializēti paņēmieni, piemēram, apputeksnēšana, kas efektīvi atbrīvo ziedputekšņus no ziediem. Integrējot bišu stropus lauksaimniecības praksē, audzētāji var ievērojami palielināt apputeksnēšanas sekmīgumu, tādējādi panākot labāku augļu ražu, lielāku augļu lielumu un labāku ražas viendabīgumu. Apspriešana ar kamieļiem kā ilgtspējīga un videi draudzīga metode dos labumu ne tikai audzētājiem no ekonomiskā viedokļa, bet arī veicinās bioloģiskās daudzveidības saglabāšanu un vispārējo ekosistēmu veselību.

Kāpēc kamenes ir labi apputeksnētāji?

Kamenes ir ļoti efektīvi un ražīgi apputeksnētāji, jo tās minūtē apmeklē lielu skaitu ziedu un pārnes vairāk ziedputekšņu uz stigmu nekā citi apputeksnētāji.

Kamieļu priekšrocības ir šādas:

  • apputeksnēšanas laikā kamenes pārsēžas starp kokiem un rindām. Tas veicina savstarpēju apputeksnēšanu, kas bieži vien ir nepieciešama dažādām augļu vai sēklu kultūrām.
  • Kamenes ir aktīvas no agra rīta līdz vēlam vakaram, kā arī salīdzinoši zemā temperatūrā (aptuveni 10 °C) vai mākoņainā vai vējainā laikā.
  • Salīdzinot ar medus bitēm, bites ir efektīvākas aizsargātā vidē, piemēram, siltumnīcās, tuneļos vai augļu dārzos ar tīkliem.
  • Kamenes mēdz apmeklēt visus kultūraugus, kas atrodas tuvu stropam, un tas var būt ieguvums, ja mazāk pievilcīgiem kultūraugiem nepieciešama labāka apputeksnēšana.
  • Kamenes nav ļoti agresīvas, un tās ir viegli izmantojamas.

Kāpēc izvēlēties Koppert kamenes?

Koppert kamenes ir uzticams, ilgtspējīgs risinājums, kas garantē maksimālu apputeksnēšanu. Natupol sistēma ir vairāk nekā 35 gadus krātās pieredzes un jaunāko tehnoloģiju rezultāts - mūsu labākās kamenes, tehniski progresīvie stropi apvienojumā ar mūsu pielāgotām konsultācijām nodrošina stabilu darbību un labāko cenas un vērtības attiecību.

Maksimāls apputeksnēšanas potenciāls

Natupol nodrošina vismaz par 30 % lielāku apputeksnēšanas potenciālu, salīdzinot ar konkurējošiem produktiem, jo Koppert bišu saimes aug ātrāk un ilgāk. Gadu gaitā izstrādātā stropa konstrukcija palīdz biškopjiem ietaupīt 20 % enerģijas, kas parasti tiek tērēta stropa dzesēšanai un apsildīšanai.

Augstas kvalitātes kamenes

Dzīvotspējīgas bišu saimes ar ilgu mūžu nodrošina vairāk apputeksnēšanas stundu. Salīdzinošie izmēģinājumi liecina, ka Natupol bišu saimes ilgākā laika periodā saražo vairāk peru un bišu, tādējādi pagarinot kopējo apputeksnēšanas laiku.

Labākā pieejamība tirgū

Natupol bišu saimes ir pieejamas visu gadu, un to piegādes laiks ir īss. Starptautiskā piegādes ķēde ir labi organizēta un stingri kontrolēta. Koppert šobrīd ir ražotnes Slovākijā, Turcijā, Amerikas Savienotajās Valstīs un Meksikā. Audzētāji var būt droši, ka tiek ievērotas vietējo klientu noteiktās pārtikas nekaitīguma prasības un stingrie vides aizsardzības tiesību akti.

Pielāgotas konsultācijas un atbalsts audzētājiem

Vairāk nekā 450 konsultantu un 200 izplatītāju visā pasaulē palīdz audzētājiem, piedāvājot ekspertu konsultācijas, izmantojot labāko praksi, strādājot ar Natupol. Mūsu augsti apmācītie un uz risinājumiem orientētie konsultanti izmeklē problēmas un piedāvā pielāgotus risinājumus. Mēs uzskatām, ka klientu atsauksmes ir ļoti svarīgas!

Gatavi rītdienas izaicinājumiem

Proaktīvi pētījumi un sadarbība ar vairākiem zinātniskajiem institūtiem un universitātēm nodrošina, ka mēs esam gatavi nākotnei. Pateicoties klientu atsauksmēm un vietējiem izmēģinājumiem daudzās vietās, Natupol produkti ir izmēģināti un pārbaudīti, lai sniegtu efektīvus, pieejamus un ilgtspējīgus risinājumus, kas atbilst klientu prasībām.

Labākais cenas un vērtības attiecība

Visas iepriekš minētās priekšrocības nodrošina maksimālus apputeksnēšanas rezultātus ar zemām izmaksām par kg, kas klientiem sniedz vislabāko cenas un vērtības attiecību.