Tutasan

Veids:
Pheromone trap
Vispārpieņemtais nosaukums:
Slazds Tuta absoluta sugai specifiskam feromonam
Produktu kategorija:
Monitoring
Play
Kam izmanto

Kam izmanto

Kad izmantot Tutasan?

Tutasan, izmanto, lai ķertu Tuta absoluta siltumnīcā vai ārpus tās. Ūdens slazdi kombinācijā ar citiem pasākumiem palīdz efektīvi apkarot Tuta absoluta.

Kā tas darbojas

Kā tas darbojas

Kā Tutasan darbojas?

Tutasan ir patentēta slazdu sistēma, kurai ir parocīgs izmērs un kura ir aprīkota ar sistēmu vienmērīga ūdens līmeņa nodrošināšanai. Tutasan izmanto kopā ar Pherodis feromoniem. No kapsulas izdalās sugai specifiska dzimumferomona smarža. Smarža ievilina slazdā attiecīgās tauriņu/kožu sugas pieaugušus tēviņus.

Produkta specifikācijas

Produkta specifikācijas

Tutasan slazds

Norādījumi par lietošanu

Norādījumi par lietošanu

Tutasan lietošana

Izmantojiet 20–25 slazdus uz hektāru (30 slazdus gadījumā, ja siltumnīca pārklāta ar tīklu), vienmērīgi izvietojot tos gar eju un augu rindām.

Lietošanas instrukcija:

  • Izvietojiet slazdus siltumnīcā, kad gatavojat augsni vai pārstādāt augus. Starp slazdiem jābūt vismaz 15–20 m attālumam.
  • Novietojiet slazdu uz augsnes, akmens vates vai ne vairāk kā 40 cm augstumā.
  • Lai slazds pareizi darbotos, ir nepieciešama nepārtraukta ūdens padeve.

Nomainiet feromonus ik pēc 4–6 nedēļām.

Slazda sagatavošana:

  • Ievietojiet feromonu zaļajā konteinerā un piestipriniet to uz slazda centrā esošā paaugstinājuma (slazda centrā novietotā feromonu kapsula ir pasargāta).
  • Piepildiet slazdu ar ūdeni, kā norādīts. Savienojiet slazdu ar pilienveida laistīšanas sistēmu un pārliecinieties, ka ūdens pareizi pil slazdā.
  • Pievienojiet nelielu daudzumu augu eļļas vai šķidro ziepju, kas darbosies kā mitrināšanas līdzeklis.
Play
Darbs ar produktiem

Darbs ar produktiem

Glabāšana

Ūdens slazdam nav nepieciešami īpaši glabāšanas apstākļi.

Tiek piemēroti Koppert (Koppert B.V. un/vai tā saistīto uzņēmumu) vispārīgie noteikumi. Izmantojiet tikai produktus, kas atļauti jūsu valstī un jūsu kultūrai. Vienmēr ievērojiet nosacījumus, kas norādīti produktu vietējā reģistrācijā. Koppert neuzņemas atbildību par neatļautu lietošanu. Koppert neatbild par kvalitātes pasliktināšanos, ja produktu glabā ilgāk nekā rekomendēts un/vai nepiemērotos apstākļos.

Nepieciešama palīdzība?