Aphiscout

Zinātniskais nosaukums:
Aphidius colemani, Aphidius ervi, Aphelinus abdominalis, Praon volucre, Ephedrus cerasicola
Vispārpieņemtais nosaukums:
Parazītlapseņu maisījums
Produktu kategorija:
Natural enemy
Kam izmanto

Kam izmanto

Kad izmantot Aphiscout?

Izmantojiet Aphiscout profilakses nolūkos vai arī laputu invāzijas sākuma posmos, kad laputu suga vēl nav noskaidrota. Inficēto laputu krāsa norāda, kura parazītisko kukaiņu suga konkrētajos apstākļos ir efektīva šīs laputu sugas apkarošanai. Lielākai efektivitātei introducējiet lielu skaitu šo konkrēto parazītisko kukaiņu.

Kā tas darbojas

Kā tas darbojas

Kā Aphiscout darbojas?

Pieaugušas parazītlapseņu mātītes dēj oliņas laputīs. Inficētās laputis pietūkst un sacietē, kļūstot par sīkstām, melnām, pelēkām vai brūnām mūmijām. Pirmās pieaugušās lapsenes izšķiļas no mūmijām aptuveni divas nedēļas pēc introducēšanas.

Produkta specifikācijas

Produkta specifikācijas

Turpmāk sniegtā informācija ir tikai orientējoša. Konkrētus padomus var sniegt, ja ir pieejama informācija par vietējiem faktoriem, kas jāņem vērā, piemēram, kultūru, klimatiskajiem apstākļiem un invāzijas pakāpi. Lai noteiktu pareizo pieeju, lūdzu, sazinieties ar Koppert speciālistu vai atzītu Koppert produktu izplatītāju.

Aphiscout profilakse Viegla invāzij Spēcīga invāzija
<p>Skaits 0,63/m² 1,25/m² -
m²/vienība 400 200 -
Intervāls (dienas) 14 7 -
Biežums min. 3x -  
Piezīmes - - -</p>
Norādījumi par lietošanu

Norādījumi par lietošanu

Aphiscout lietošana

  • Atplēsiet etiķetes virsējo kārtu, sākot no augšējā labā stūra.
  • Pakariniet cilindru horizontālā stāvoklī pie augu atsiešanas stieples, auga zara vai lapas kātiņa, aptinot atplēsto etiķeti ap to un tās galu pielīmējot atpakaļ pie etiķetes apakšējās kārtas.
  • Pagrieziet vāciņu, lai atvere nostātos virs mazajiem caurumiņiem.
  • Izmantojiet noplēšamo etiķeti, lai atzīmētu vietu, kur introducēts produkts.

Optimāli Aphiscout lietošanas apstākļi

Optimālā Aphiscout lietošanas temperatūra ir 16–30°C.

Blakusiedarbība

Pesticīdiem var būt (ne)tieša ietekme uz bioloģiskiem risinājumiem. Uzziniet, kuriem pesticīdiem ir blakusiedarbība uz šo produktu

Doties uz blakusiedarbību datubāzi
Darbs ar produktiem

Darbs ar produktiem

Glabāšana

Derīgajiem kukaiņiem ir ļoti īss dzīves cikls, tāpēc tie ir jāintroducē augos pēc iespējas ātrāk pēc produkta saņemšanas. Kavēšanās var negatīvi ietekmēt produkta kvalitāti. Ja jums ir nepieciešams uzglabāt Aphiscout, lūdzu, ievērojiet turpmāk norādītās instrukcijas. Koppert B.V. neatbild par kvalitātes pasliktināšanos, ja produktu glabā ilgāk nekā rekomendēts un/vai nepiemērotos apstākļos.

  • Lietošanas cikls: Viena līdz divas dienas
  • Glabāšanas temperatūra: 8–10°C

Tiek piemēroti Koppert (Koppert B.V. un/vai tā saistīto uzņēmumu) vispārīgie noteikumi. Izmantojiet tikai produktus, kas atļauti jūsu valstī un jūsu kultūrai. Vienmēr ievērojiet nosacījumus, kas norādīti produktu vietējā reģistrācijā. Koppert neuzņemas atbildību par neatļautu lietošanu. Koppert neatbild par kvalitātes pasliktināšanos, ja produktu glabā ilgāk nekā rekomendēts un/vai nepiemērotos apstākļos.

Nepieciešama palīdzība?