Siltumnīcas kultūru apputeksnēšana

Siltumnīcas apputeksnēšana ir ļoti svarīga, jo tā nodrošina efektīvu augu apaugļošanu kontrolētā vidē, tādējādi palielinot ražību, uzlabojot augļu uzkrājumu, palielinot to lielumu, uzlabojot krāsojumu, pagarinot produkcijas uzglabāšanas laiku un kvalitāti. Dabiskā apputeksnēšana veicina kultūraugu audzēšanu visa gada garumā un atbalsta stabilāku un ilgtspējīgāku lauksaimniecības nozari.

Pēdējos 40 gadus mēs esam bijuši priekšgalā, izstrādājot progresīvākos apputeksnēšanas risinājumus dārzkopības nozarei. Pateicoties gadu desmitiem gadu ilgai pieredzei un plašiem pētījumiem, esam ieguvuši padziļinātas zināšanas par apputeksnētājiem un to uzvedību. Mūsu ekspertu komanda strādā, lai radītu ilgtspējīgas apputeksnēšanas sistēmas, kas imitē un uzlabo dabiskos procesus, lai optimizētu kultūraugu ražošanu.

Mūsu vadošais produkts Natupol maina spēles noteikumus dārzkopības apputeksnēšanas jomā. Tas izmanto dabā visefektīvāko apputeksnētāju - kamieļu - spēku, lai nodrošinātu uzticamu un efektīvu apputeksnēšanu siltumnīcās. Koppert kamenes tiek rūpīgi atlasītas, audzētas un piegādātas audzētājiem visā pasaulē, nodrošinot pastāvīgu un bagātīgu kvalificētu apputeksnētāju piegādi.

Siltumnīcu apputeksnēšanas produkti

Augļu kultūras siltumnīcās