Horiver Wetstick

Veids:
Sticky trap with wet glue
Veids:
Dzeltenas līmplāksnes
Produktu kategorija:
Monitoring
Play
Kam izmanto

Kam izmanto

Kad izmantot Horiver?

Horiver Wetstick izmanto, lai novērotu un noķertu pieaugušas laputis, lapu alotājus, baltblusiņas, tripšus un trūdodiņus.

Kā tas darbojas

Kā tas darbojas

Kā Horiver darbojas?

Līmplāksnes ir nepieciešamas, lai atklātu un daļēji iznīcinātu daudzu sugu lidojošus kaitēkļus siltumnīcās. Līmplāksnes ļauj atklāt kaitēkļus jau agrīnā posmā un pēc tam tos apkarot ar bioloģiskiem līdzekļiem. Tas novērš nevajadzīgu ķīmisko līdzekļu izmantošanu.

Turklāt regulāri skaitot uz līmplāksnēm noķertos kukaiņus, tiek gūts skaidrs priekšstats par kaitēkļu klātbūtni siltumnīcā, to populācijas attīstības ātrumu un to, kad ir paredzama populācijas maksimuma sasniegšana. Šādā veidā audzētāji ir labāk sagatavoti potenciāliem apdraudējumiem.

Produkta specifikācijas

Produkta specifikācijas

Horiver pārdod šādu izmēru iepakojumos:
25 x 10 cm (mazs, satur 8 divpusējas + 2 vienpusējas līmplāksnes)
25 x 20 cm (vidējs, satur 20 divpusējas + 2 vienpusējas līmplāksnes)
25 x 40 cm (liels, satur 10 divpusējas + 2 vienpusējas līmplāksnes)
 

Norādījumi par lietošanu

Norādījumi par lietošanu

Horiver Wetstick lietošana

Lietošanas instrukcija:

  • Izmantojot augstām kultūrām, piemēram, gurķiem, tomātiem un pipariem, novietojiet līmplāksnes nedaudz virs auga galotnes un pielāgojiet to augstumu, augiem augot garumā.
  • Zemām kultūrām piestipriniet līmplāksnes pie mietiņiem vai drāts turētājiem ne vairāk kā 30 cm virs kultūras.
  • Līmplāksnes jāizvieto zonās ar augstu kaitēkļu invāzijas risku, piemēram, pie durvīm, siltumnīcas galos un pie sānu ventilācijas atverēm.
Play

Deva

Novērojumiem ieteicamais skaits ir 5 līmplāksnes uz 1000 m². Ja ar līmplāksnēm paredzēts papildināt bioloģisko kaitēkļu apkarošanu invāzijas perēkļos, izmantojiet vismaz vienu slazdu uz katriem 20 m², bet ne vairāk kā vienu slazdu uz 2 m². Šim nolūkam var izmantot gan lielas, gan mazas līmplāksnes.

Glabāšana

Koppert B.V. neatbild par kvalitātes pasliktināšanos, ja produktu glabā ilgāk nekā rekomendēts un/vai nepiemērotos apstākļos.

Tiek piemēroti Koppert (Koppert B.V. un/vai tā saistīto uzņēmumu) vispārīgie noteikumi. Izmantojiet tikai produktus, kas atļauti jūsu valstī un jūsu kultūrai. Vienmēr ievērojiet nosacījumus, kas norādīti produktu vietējā reģistrācijā. Koppert neuzņemas atbildību par neatļautu lietošanu. Koppert neatbild par kvalitātes pasliktināšanos, ja produktu glabā ilgāk nekā rekomendēts un/vai nepiemērotos apstākļos.

Nepieciešama palīdzība?