Horiver Drystick

Aktīvā sastāvdaļa:
Sticky trap with dry glue
Veids:
Līmplāksnes
Produktu kategorija:
Monitoring
Horiver_Dry-1.jpg
Kam izmanto

Kam izmanto

Kad izmantot Horiver Drystick?

Horiver Drystick izmanto, lai novērotu un noķertu pieaugušas laputis, lapu alotājus, baltblusiņas, tripšus un trūdodiņus.

Pretstatā Horiver Wetstick, līme, ar ko pārklāts Horiver Drystick, nepielīp pie rokām. Līmes kārtiņa ir nosegta ar silikona pārklājuma papīru, ko noņem pēc līmplāksnes novietošanas vēlamajā vietā. Papīrs ir perforēts, tāpēc to var noņemt pa daļām, ja tas nepieciešams novērošanas vajadzībām. Līme uz šīm līmplāksnēm kopumā nesaglabā lipīgumu tik ilgi kā līme, kas izmantotai Horiver Wetstick produktiem, jo tā vieglāk aplīp ar kukaiņiem, putekļiem un gružiem.

Kā tas darbojas

Kā tas darbojas

Kā Horiver Drystick darbojas?

Līmplāksnes no abām pusēm ir pārklātas ar spēcīgu līmi kukaiņu noķeršanai. Horiver Drystick ir pieejams dažādās krāsās, jo dažādus kukaiņus pievilina atšķirīgas krāsas. Spēcīgā līme nodrošina kaitēkļu pielipšanu pie līmplāksnes.

Produkta specifikācijas

Produkta specifikācijas

Pieejams dažādās krāsās un izmēros.

Norādījumi par lietošanu

Norādījumi par lietošanu

Horiver Dry lietošana

Lietošanas instrukcija:

  • Izmantojot augstām kultūrām, piemēram, gurķiem, tomātiem un pipariem, novietojiet līmplāksnes nedaudz virs auga galotnes un pielāgojiet to augstumu, augiem augot garumā.
  • Zemām kultūrām piestipriniet līmplāksnes pie mietiņiem vai drāts turētājiem ne vairāk kā 30 cm virs kultūras.
  • Līmplāksnes jāizvieto zonās ar augstu kaitēkļu invāzijas risku, piemēram, pie durvīm, siltumnīcas galos un pie sānu ventilācijas atverēm.

Deva

Novērojumiem ieteicamais skaits ir 5 līmplāksnes uz 1000 m². Ja ar līmplāksnēm paredzēts papildināt kaitēkļu apkarošanu invāzijas perēkļos, izmantojiet vismaz vienu slazdu uz katriem 20 m², bet ne vairāk kā vienu slazdu uz 2 m². Šim nolūkam var izmantot gan lielas, gan mazas līmplāksnes.

Darbs ar produktiem

Darbs ar produktiem

Glabāšana

Koppert B.V. neatbild par kvalitātes pasliktināšanos, ja produktu glabā ilgāk nekā rekomendēts un/vai nepiemērotos apstākļos.

Tiek piemēroti Koppert (Koppert B.V. un/vai tā saistīto uzņēmumu) vispārīgie noteikumi. Izmantojiet tikai produktus, kas atļauti jūsu valstī un jūsu kultūrai. Vienmēr ievērojiet nosacījumus, kas norādīti produktu vietējā reģistrācijā. Koppert neuzņemas atbildību par neatļautu lietošanu. Koppert neatbild par kvalitātes pasliktināšanos, ja produktu glabā ilgāk nekā rekomendēts un/vai nepiemērotos apstākļos.

Nepieciešama palīdzība?