Enermix

Zinātniskais nosaukums:
Eretmocerus eremicus un Encarsia formosa
Vispārpieņemtais nosaukums:
Parazītiskās lapsenes
Produktu kategorija:
Dabiskais ienaidnieks
Kam izmanto:
Kam izmanto: Baltās mušas
 • Siltumnīcas baltmušas un tabakas baltmušas ierobežošanai

 • Var lietot pie mainīgām temperatūrām

 • Var lietot profilaksei vai pie pirmajām kaitēkļu klātbūtnes pazīmēm

Šī lapa ir tulkota, izmantojot mašīntulkošanu
Play
Play
 • Siltumnīcas baltmušas un tabakas baltmušas ierobežošanai

 • Var lietot pie mainīgām temperatūrām

 • Var lietot profilaksei vai pie pirmajām kaitēkļu klātbūtnes pazīmēm

Kam izmanto

Kam izmanto

Kaitēkļi

Siltumnīcas baltmuša (Trialeurodes vaporariorum); Tabakas baltmuša (Bemisia tabaci).

Kā tas darbojas

Kā tas darbojas

Darbības veids

Pieaugušas mātītes parazitārās lapsenes parazitē baltmušas otrās līdz ceturtās stadijas kāpuros. Notiek arī saimnieka barošana.

Vizuāls efekts

Encarsia formosa parazitētās Trialeurodes vaporariorum pupae kļūst melnas, Bemisia tabaci pupae kļūst brūnganas. Eretmocerus eremicus parazitētās baltmušas kūniņas kļūst dzeltenas, pieaugušā parazitoīdā lapsene ir skaidri saskatāma parazitētās baltmušas kūniņās neilgi pirms tās parādīšanās.

Play
Produkta specifikācijas

Produkta specifikācijas

Iepakojuma izmērs 3000; 15 000 mazuļu.
Prezentācija Kartona sloksnes ar 5 kartiņām katrā, iesaiņotas plastmasā, kartona kastē, katrā kartītē ir 60 parazitētas baltmušas lācītes, 30 E. formosa un 30 E. eremicus.
Pārvadātājs Nav.
Norādījumi par lietošanu

Norādījumi par lietošanu

Pieteikums

 • Uzmanīgi atveriet iepakojumu siltumnīcā
 • Salieciet un noplēsiet sloksnes pretī montāžas caurumam
 • Nepieskarieties kucēniem apstrādes laikā
 • Iekariet kārtis kultūrā, ja iespējams, apmēram 75 cm zem auga galvas
 • Izvairieties no karšu pakarināšanas vietās, kas ir pakļautas tiešiem saules stariem
Play

Dozēšana

Enermix deva ir atkarīga no klimata, ražas un balto mušu blīvuma, un tā vienmēr ir jāpielāgo konkrētajai situācijai. Sāciet profilaktisko ievešanu drīz pēc kultūraugu stādīšanas. Ievadīšanas rādītāji parasti svārstās no 1 līdz 10 uz m 2/izlaide. Izdalīšanās jāatkārto vismaz 3 reizes ar nedēļas intervālu vai līdz tiek sasniegta kontrole. Atkarībā no konkrētās situācijas var būt labāk pāriet uz En-strip vai Ercal izmantošanu. Konsultējieties ar Koppert konsultantu vai atzītu Koppert produktu izplatītāju, lai saņemtu padomu par labāko stratēģiju jūsu situācijai.

Vides apstākļi

Encarsia formosa ir visefektīvākā temperatūrā no 20°C līdz 25°C (68 un 77°F). Ja 24 stundu vidējā temperatūra ir zemāka par 17°C/63°F, balto mušu kontrole var būt nepietiekama. Lai Eretmocerus eremicus darbotos optimāli, 24 stundu vidējai siltumnīcas temperatūrai ir jābūt vismaz 20°C/68°F. Eretmocerus eremicus joprojām ir aktīvs temperatūrā virs 30°C/86°F.

Kombinēta lietošana

Enermix vislabāk izmantot kopā ar plēsīgajām ērcēm ( Amblyseius andersoni, Amblyseius swirskii, Neoseiulus cucumerisvai Amblydromalus limonicus) vai, tomātiem, ar plēsīgām ērcēm ( Macrolophus pygmaeusvai Nesidiocoris).

Blakusiedarbība

Pesticīdiem var būt (ne)tieša ietekme uz bioloģiskiem risinājumiem. Uzziniet, kuriem pesticīdiem ir blakusiedarbība uz šo produktu

Doties uz blakusiedarbību datubāzi
Darbs ar produktiem

Darbs ar produktiem

Uzglabāšanas laiks pēc saņemšanas

Izmantojiet produktu pēc iespējas ātrāk, uzreiz pēc saņemšanas. Ja nepieciešams, produktu var uzglabāt ne ilgāk kā 1-2 dienas.

Uzglabāšanas temperatūra

8-10°C/47-50°F.

Uzglabāšanas apstākļi

Tumsā.

Tiek piemēroti Koppert (Koppert B.V. un/vai tā saistīto uzņēmumu) vispārīgie noteikumi. Izmantojiet tikai produktus, kas atļauti jūsu valstī un jūsu kultūrai. Vienmēr ievērojiet nosacījumus, kas norādīti produktu vietējā reģistrācijā. Koppert neuzņemas atbildību par neatļautu lietošanu. Koppert neatbild par kvalitātes pasliktināšanos, ja produktu glabā ilgāk nekā rekomendēts un/vai nepiemērotos apstākļos.

Nepieciešama palīdzība?