Natupol Booster

Zinātniskais nosaukums:
Bombus terrestris
Produktu kategorija:
Pollination
Play
Kam izmanto

Kam izmanto

Kad izmantot Natupol Booster?

Natupol Booster ir īpaši izstrādāts, lai sasniegtu vislabākos apputeksnēšanas rezultātus kultūrām ar ziedēšanas periodu, kas ilgst no vienas līdz četrām nedēļām, kā arī atklātā lauka kultūru apputeksnēšanai platībās no 500 līdz 5000 m2. Kamenes var izmantot teju visām atklātā lauka kultūrām, kam nepieciešama apputeksnēšana, t. sk.: kauliņaugļiem (ķirši, plūmes, aprikozes); sēklaugļiem (āboli, bumbieri, kivi); ogām (mellenes, avenes, zemenes, kazenes); ķirbjaugiem (arbūzi, ķirbji, u. c.) un sēklas kultūrām (rapšu hibrīdu šķirnes u. c.).

Play
Kā tas darbojas

Kā tas darbojas

Kā Natupol Booster darbojas?

Natupol Booster ir strops ar lielu kameņu saimi. Papildu ventilācija nodrošina, ka saimi mazāk apdraud kondensācija vai ārkārtējs karstums. Pēc izlaišanas darba kamenes sāk apputeksnēt ziedus. Tām pievienojas papildu darba kamenes, kas izšķiļas nedēļās pēc kameņu introducēšanas.

Natupol Booster nodrošina kameņu saimēm papildu aizsardzību pret lietu un temperatūras svārstībām. Patentētais Natupol Booster strops satur par 80 % mazāk plastmasas un ir ārkārtīgi ilgtspējīgs un videi nekaitīgs. Strops ir labi izolēts, bet vienlaikus ar papildu ventilāciju, kas ļauj to izmantot siltos klimatiskajos apstākļos. Šī ideālā izolācijas un ventilācijas kombinācija nodrošina perfektu temperatūru stropa iekšienē, kas ļauj kameņu saimei sasniegt labākus rezultātus.

Produkta specifikācijas

Produkta specifikācijas

Viens strops ar lielu kameņu saimi, ieskaitot māti, darba kamenes, perus un cukurūdeni.

Norādījumi par lietošanu

Norādījumi par lietošanu

Natupol Booster lietošana

Natupol Booster kameņu saimes var izlaist 4–7 dienas pirms kultūra uzzied. Tas neatstāj negatīvu ietekmi uz saimēm vai to apputeksnēšanas spējām.

 • Izvietojiet Natupol Booster stropus vienmērīgi visā platībā. Optimālais novietojums ir uz horizontālas platformas nedaudz virs zemes.
 • Pēc stropa novietošanas nogaidiet vismaz pusstundu un tikai tad atveriet stropa skreju, lai ļautu kamenēm nomierināties.
 • Ja nepieciešams, aizsargājiet stropus pret tiešu saules gaismu un lietu un piespiediet stropu ar akmeni vai citu piemērotu priekšmetu, lai vējš to neaizpūš.
 • Siltā laikā atveriet ventilācijas atveres stropa augšā.
 • Pirms stropa atvēršanas noņemiet balto vāciņu.

Optimāli Natupol Booster lietošanas apstākļi

Natupol Booster vislabāk darbojas, kad apkārtējās vides temperatūra ir 10–30°C.

Lietas, kam jāpievērš uzmanība

 • Nodrošiniet, lai stropi un to skrejas ir labi saskatāmi, lai kamenes var viegli atrast ceļu uz mājām.
 • Nesagāziet stropu slīpi, lai novērstu cukurūdens izlīšanu.

Blakusiedarbība

Pesticīdiem var būt (ne)tieša ietekme uz bioloģiskiem risinājumiem. Uzziniet, kuriem pesticīdiem ir blakusiedarbība uz šo produktu

Doties uz blakusiedarbību datubāzi
Darbs ar produktiem

Darbs ar produktiem

Glabāšana

 • Katrs strops satur barību, kas nodrošina kamenēm uzturu transportēšanas un uzglabāšanas laikā.
 • Lai garantētu labākos apputeksnēšanas rezultātus, sāciet izmantot saimi atvešanas dienā.
 • Sāciet izmantot ne vēlāk kā vienu dienu pēc atvešanas.
 • Nodrošiniet kamenēm 15–25°C temperatūru.
 • Jāizvairās no stropa novietošanas tiešā saules gaismā.
Materiāli lejupielādei

Materiāli lejupielādei

Tiek piemēroti Koppert (Koppert B.V. un/vai tā saistīto uzņēmumu) vispārīgie noteikumi. Izmantojiet tikai produktus, kas atļauti jūsu valstī un jūsu kultūrai. Vienmēr ievērojiet nosacījumus, kas norādīti produktu vietējā reģistrācijā. Koppert neuzņemas atbildību par neatļautu lietošanu. Koppert neatbild par kvalitātes pasliktināšanos, ja produktu glabā ilgāk nekā rekomendēts un/vai nepiemērotos apstākļos.

Populāras saites:

Nepieciešama palīdzība?