Entomite-M

Entomite-M Plēsējērces Stratiolaelaps scimitus

Izmantot Entomite-M :

Trūdodiņu oliņas, kāpuri un kūniņas un tripšu kūniņas

Iepakojums:

Kartona cilindri, kas satur 10 000 (0.9 litri) vai 50 000 (3.6 litri) plēsējērces (visas stadijas) kokosriekstu šķiedrās

Vispārējā informācija

Kad izmantot Entomite-M?

Entomite-M izmanto, lai bioloģiski apkarotu trūdodiņu oliņas, kāpurus un kūniņas (jo īpaši mazākus kāpurus) un tripšu kūniņas. Produktu introducē, kad parādās pirmās pazīmes, kas liecina par kaitēkļu klātbūtni.

Kā Entomite-M darbojas?

Pieaugušās ērces un nimfas pārtiek no trūdodiņu un citu augsnes kukaiņu kāpuriem. Ērces dzīvo augsnē un uz tās virsmas un pie augu kāta pamatnes. Stratiolaelaps scimitus reti dzīvo uz pašiem augiem. Invāzijas pakāpe tiek samazināta lēni, bet nepārtraukti.

Kā izmantot Entomite-M

Optimāli Entomite-M lietošanas apstākļi

Lai sasniegtu optimālus rezultātus, augsnei jābūt mitrai (bet ne pārāk slapjai) un, vēlams, bagātai ar organiskajām vielām. Tāpat augsnei jābūt irdenai. Minimālā temperatūra sekmīgai Entomite-M lietošanai ir 15°C.

Glabāšana

Derīgajiem kukaiņiem ir ļoti īss dzīves cikls, tāpēc tie ir jāintroducē augos pēc iespējas ātrāk pēc produkta saņemšanas. Kavēšanās var negatīvi ietekmēt produkta kvalitāti. Ja jums ir nepieciešams uzglabāt Entomite, lūdzu, ievērojiet turpmāk norādītās instrukcijas. Koppert B.V. neatbild par kvalitātes pasliktināšanos, ja produktu glabā ilgāk nekā rekomendēts un/vai nepiemērotos apstākļos.

  • Glabāšana pēc saņemšanas: 1–2 dienas
  • Glabāšanas temperatūra: 10–15°C
  • Jāglabā tumsā (pudelei jāatrodas horizontāli)
Play video

Entomite-M lietošana

  • Pirms lietošanas maigi pagroziet un sakratiet pudeli vai paku.
  • Vienmērīgi izkliedējiet materiālu uz augsnes vai akmens vates blokiem (ne uz plastmasas).
  • Neizkaisiet bedrītē tuvu pie auga kāta, lai novērstu kaitējumus, ko augam var nodarīt noliktavu ērces.
  • Produkts Entomite-M satur noliktavu ērces (Tyrophagus putrescentiae). Tās var radīt nelielus bojājumus dažām kultūrām, jo īpaši mitros apstākļos vai gadījumā, ja tās parādās lielā skaitā. Vienmēr lietojiet Entomite-M uz augsnes, nevis uz augiem. Pirmajā lietošanas reizē testējiet Entomite-M mazā mērogā, un tikai pēc tam lietojiet to uz augiem.

Deva

Turpmāk sniegtā informācija ir tikai orientējoša. Konkrētus padomus var sniegt, ja ir pieejama informācija par vietējiem faktoriem, kas jāņem vērā, piemēram, kultūru, klimatiskajiem apstākļiem un invāzijas pakāpi. Lai noteiktu pareizo pieeju, lūdzu, sazinieties ar Koppert speciālistu vai atzītu Koppert produktu izplatītāju.

Entomite-M profilakse Viegla invāzij Spēcīga invāzija
Skaits 100/m² 200/m² 500/m²
m²/vienība 100/500 50/250 20/100
Intervāls (dienas) - - -
Biežums 1x 1x 1x
Piezīmes - - -

Sazinieties ar ekspertu

Koppert Biological Systems

Thanks for your request!

Something went wrong, please try again

Vēlaties uzzināt vairāk par mūsu uzņēmumu un produktiem? Sazinieties ar kādu no mūsu ekspertiem.
Mēs ražojam savus produktus un risinājumus profesionāliem dārzkopjiem.

Šī vietne ir aizsargāta ar reCAPTCHA, un tiek piemērota Google konfidencialitātes politika un pakalpojumu sniegšanas noteikumi.
Šī vietne ir aizsargāta ar reCAPTCHA, un tiek piemērota Google konfidencialitātes politika un pakalpojumu sniegšanas noteikumi.

Abonējiet mūsu biļetenu

Saņemiet jaunumus un informāciju par savām kultūrām tieši savā pastkastē

Šī vietne ir aizsargāta ar reCAPTCHA, un tiek piemērota Google konfidencialitātes politika un pakalpojumu sniegšanas noteikumi.
Ritināt līdz augšai