Entomite-M

Zinātniskais nosaukums:
Stratiolaelaps scimitus (Hypoaspis miles)
Vispārpieņemtais nosaukums:
Plēsējērces
Produktu kategorija:
Natural enemy
Kam izmanto

Kam izmanto

Kad izmantot Entomite-M?

Entomite-M izmanto, lai bioloģiski apkarotu trūdodiņu oliņas, kāpurus un kūniņas (jo īpaši mazākus kāpurus) un tripšu kūniņas. Produktu introducē, kad parādās pirmās pazīmes, kas liecina par kaitēkļu klātbūtni.

Kā tas darbojas

Kā tas darbojas

Kā Entomite-M darbojas?

Pieaugušās ērces un nimfas pārtiek no trūdodiņu un citu augsnes kukaiņu kāpuriem. Ērces dzīvo augsnē un uz tās virsmas un pie augu kāta pamatnes. Stratiolaelaps scimitus reti dzīvo uz pašiem augiem. Invāzijas pakāpe tiek samazināta lēni, bet nepārtraukti.

Produkta specifikācijas

Produkta specifikācijas

Kartona cilindri, kas satur 10 000 (0.9 litri) vai 50 000 (3.6 litri) plēsējērces (visas stadijas) kokosriekstu šķiedrās

Norādījumi par lietošanu

Norādījumi par lietošanu

Entomite-M lietošana

  • Pirms lietošanas maigi pagroziet un sakratiet pudeli vai paku.
  • Vienmērīgi izkliedējiet materiālu uz augsnes vai akmens vates blokiem (ne uz plastmasas).
  • Neizkaisiet bedrītē tuvu pie auga kāta, lai novērstu kaitējumus, ko augam var nodarīt noliktavu ērces.
  • Produkts Entomite-M satur noliktavu ērces (Carpoglypus lactis). Vienmēr lietojiet Entomite-M uz augsnes, nevis uz augiem. Pirmajā lietošanas reizē testējiet Entomite-M mazā mērogā, un tikai pēc tam lietojiet to uz augiem.

Optimāli Entomite-M lietošanas apstākļi

Lai sasniegtu optimālus rezultātus, augsnei jābūt mitrai (bet ne pārāk slapjai) un, vēlams, bagātai ar organiskajām vielām. Tāpat augsnei jābūt irdenai. Minimālā temperatūra sekmīgai Entomite-M lietošanai ir 15°C.

Turpmāk sniegtā informācija ir tikai orientējoša. Konkrētus padomus var sniegt, ja ir pieejama informācija par vietējiem faktoriem, kas jāņem vērā, piemēram, kultūru, klimatiskajiem apstākļiem un invāzijas pakāpi. Lai noteiktu pareizo pieeju, lūdzu, sazinieties ar Koppert speciālistu vai atzītu Koppert produktu izplatītāju.

Entomite-M profilakse Viegla invāzij Spēcīga invāzija
<p>Skaits 100/m² 200/m² 500/m²
m²/vienība 100/500 50/250 20/100
Intervāls (dienas) - - -
Biežums 1x 1x 1x
Piezīmes - - -</p>

Blakusiedarbība

Pesticīdiem var būt (ne)tieša ietekme uz bioloģiskiem risinājumiem. Uzziniet, kuriem pesticīdiem ir blakusiedarbība uz šo produktu

Doties uz blakusiedarbību datubāzi
Darbs ar produktiem

Darbs ar produktiem

Glabāšana

Derīgajiem kukaiņiem ir ļoti īss dzīves cikls, tāpēc tie ir jāintroducē augos pēc iespējas ātrāk pēc produkta saņemšanas. Kavēšanās var negatīvi ietekmēt produkta kvalitāti. Ja jums ir nepieciešams uzglabāt Entomite, lūdzu, ievērojiet turpmāk norādītās instrukcijas. Koppert B.V. neatbild par kvalitātes pasliktināšanos, ja produktu glabā ilgāk nekā rekomendēts un/vai nepiemērotos apstākļos.

  • Glabāšana pēc saņemšanas: 1–2 dienas
  • Glabāšanas temperatūra: 10–15°C
  • Jāglabā tumsā (pudelei jāatrodas horizontāli)

Tiek piemēroti Koppert (Koppert B.V. un/vai tā saistīto uzņēmumu) vispārīgie noteikumi. Izmantojiet tikai produktus, kas atļauti jūsu valstī un jūsu kultūrai. Vienmēr ievērojiet nosacījumus, kas norādīti produktu vietējā reģistrācijā. Koppert neuzņemas atbildību par neatļautu lietošanu. Koppert neatbild par kvalitātes pasliktināšanos, ja produktu glabā ilgāk nekā rekomendēts un/vai nepiemērotos apstākļos.

Nepieciešama palīdzība?