Rollertrap

Veids:
Sticky ribbon with wet glue
Veids:
Dzeltena vai zila līmlente
Produktu kategorija:
Monitoring
Kam izmanto

Kam izmanto

Kad izmantot Rollertrap

Rollertrap izmanto, lai ķertu baltblusiņas, lapu alotājus, laputis, tripšus un trūdodiņus kaitēkļu invāzijas perēkļos vai siltumnīcas zonās, kur paredzama kaitēkļu invāzija, piemēram, pie siltumnīcas galiem, ventilācijas logiem un citās vietās, kur ir caurvējš.

Kā tas darbojas

Kā tas darbojas

Kā Rollertrap darbojas?

Kaitēkļus pievilina līmlentes dzeltenā vai zilā krāsa, un tie pielīp pie līmes.

Produkta specifikācijas

Produkta specifikācijas

Krāsa: dzeltena
Ruļļi:

 • 15 cm x 100 m
 • 5 cm x 100 m
 • 15 cm x 500 m
 • 30 cm x 100 m
Norādījumi par lietošanu

Norādījumi par lietošanu

Rollertrap lietošana

Pirms izkarināšanas nodrošiniet, ka Rollertrap lentes ir sasilušas vismaz līdz istabas temperatūrai. Sasilusi līme ir mīkstāka un līmlenti ir vieglāk attīt.

Lietošanas instrukcija:

 • Izkariniet Rollertrap zonās, kur paredzama kaitēkļu invāzija, piemēram, pie siltumnīcas galiem, ventilācijas logiem un vietās, kur ir caurvējš.
 • Rollertrap jāizkarina virs augiem, kad tie vēl nav izauguši gari. Dekoratīvo augu gadījumā ROLLERTRAP var izmantot visu gadu. Izmantojot augstām kultūrām, piemēram, gurķiem, tomātiem un pipariem, vislabākais izkarināšanas laiks ir tieši pirms vai pēc stādīšanas.
 • Piestipriniet Rollertrap pie augu atsiešanas stieples, siltumnīcas mietiņiem vai citām atbalsta struktūrām.
 • Piestipriniet Rollertrap aptuveni 25 cm virs augiem, ja izmantojat mazo Rollertrap, un 40 cm, ja izmantojat lielo Rollertrap.
 • Lai atvieglotu izkarināšanu, Rollertrap rullīša centrā iespraudiet piemērotu kātu, lai izritināšanas laikā Rollertrap varētu brīvi rotēt.
 • Katra izvietošanas posma sākumā un galā nogrieziet līmlenti par aptuveni 40 cm garāku nekā atbalsta struktūra. Aptiniet līmlentes galu ap atbalsta struktūru un nostipriniet ar skavām vai saspraudēm. Papildu atbalstam Rollertrap var nostiprināt arī izvietošanas posma vidū.
 • Rollertrap ieteicams nomainīt ik pēc pieciem mēnešiem.
 • Lai iepazītos ar papildu ieteikumiem un uzzinātu cenas, sazinieties ar uzņēmuma “Koppert Biological Systems” vietējo pārstāvi.

Turpmāk sniegtā informācija ir tikai orientējoša. Konkrētus padomus var sniegt, ja ir pieejama informācija par vietējiem faktoriem, kas jāņem vērā, piemēram, kultūru, klimatiskajiem apstākļiem un invāzijas pakāpi. Lai noteiktu pareizo pieeju, lūdzu, sazinieties ar Koppert speciālistu vai atzītu Koppert produktu izplatītāju.

Rollertrap profilakse Viegla invāzij Spēcīga invāzija
<p>Skaits - 1/1000 m² 1/500 m²
m²/vienība - 1000 500
Intervāls (dienas) - - -
Biežums - - -
Piezīmes - - -</p>

Optimāli Rollertrap lietošanas apstākļi

Rollertrap vēlams izkārt, kad augi vēl nav izauguši gari. Dekoratīvo augu gadījumā Rollertrap var izmantot praktiski visu gadu, bet dārzeņu gadījumā ir ieteicams līmlenti izkārt tieši pirms vai pēc stādīšanas. Ieteicams izmantot vienu Rollertrap uz katriem diviem vai trīs siltumnīcas posmiem un atkarībā no (paredzamā) kaitēkļu daudzuma izvēlēties mazo vai lielo Rollertrap.

Darbs ar produktiem

Darbs ar produktiem

Glabāšana

Koppert B.V. neatbild par kvalitātes pasliktināšanos, ja produktu glabā ilgāk nekā rekomendēts un/vai nepiemērotos apstākļos.

Tiek piemēroti Koppert (Koppert B.V. un/vai tā saistīto uzņēmumu) vispārīgie noteikumi. Izmantojiet tikai produktus, kas atļauti jūsu valstī un jūsu kultūrai. Vienmēr ievērojiet nosacījumus, kas norādīti produktu vietējā reģistrācijā. Koppert neuzņemas atbildību par neatļautu lietošanu. Koppert neatbild par kvalitātes pasliktināšanos, ja produktu glabā ilgāk nekā rekomendēts un/vai nepiemērotos apstākļos.

Nepieciešama palīdzība?