Kategorija: Jaunumi
Publicēšanas datums: februāris 29, 2024

Swirski-Mite palīdz Jums saglabāt kontroli

Ja Jūs cīnāties pret tripsi un baltblusiņu, tad Swirski-Mite ir izcils partneris šajā cīņā. Produkts satur Amblyseius swirskii, plēsējērci, kas nav īpaši izvēlīga, kad iet runa par ikdienas maltīti. Tā barojas ar daudzu mazu insektu sugām un ērcēm, tādā veidā kļūstot par ideālu kareivi, kad vienlaicīgi jāpasargā augi no dažādiem kaitēkļiem. Swirski-Mite produkts ir pieejams dažādos veidos, tāpēc var apgalvot, ka mēs varam piedāvāt individuālu risinājumu katram klientam cīņai pret kaitēkļiem.

Swirskii plēsējērcei patīk jauks laiks. Bet tā var izdzīvot ļoti dažādos klimatiskajos apstākļos, ar nosacījumu, ka nekļūst pārāk auksts. Šāda pielāgošanās padara Swirskii izmantojamu dažādos klimatiskajos reģionos. Visu šo īpašību kombinācija nodrošina, ka Swirskii ir plēsējērču etalons. Citu plēsējērču efektivitāte vienmēr tiek salīdzināta ar Swirskii efektivitāti: vai tās gūst panākumus tāpat kā Swirskii, vai arī tām neizdodas?

Šī plēsējērce var vairoties, kad tā ir izvietota augos un tāpēc to nav nepieciešams atkārtoti izmantot pārāk bieži. Vairāki faktori nosaka cik ātri tas notiek, kā, piemēram, cik daudz medījuma/barības tai ir un vai ir pieejami citi barības avoti, tādi kā putekšņi. Mikroklimats – temperatūra un mitrums ap lapām – tie arī ir ļoti svarīgi.

Citi apstākļi, citas iespējas

Kā audzētājam, Jums bieži jābūt arī stratēģim – cīņā ar kaitēkļiem katrā atsevišķā gadījumā jāizmanto dažādas metodes un stratēģijas. Dažreiz ātra reakcija uz kaitēkļu invāziju ir akūta nepieciešamība, citos gadījumos jūs palēnām attīstat “plēsējērču armiju” pret kaitēkļiem, kas ir gatava un sagaida jau pirmos kaitēkļus, kas tik tikko uzrodas. Swirski-Mite ir vairāki produkti, kas nodrošina šo dažādo stratēģiju piemērošanu.

Standarta Swirski-Mite ir ievietots pudelē ar parocīgu dozēšanas vāciņu, kas nodrošina ērtu plēsējērču izkaisīšanu uz augiem. Parocīga pūtēja izmantošana arī ir iespējama un tiek izmantota saimniecībās. Šāda metode ir ļoti piemērota, ja platības ir pietiekami lielas, kā arī nepieciešama ātra pretdarbība kaitēkļu invāzijai. Ar šo metodi var izkaisīt lielu daudzumu plēsējērču vienā piegājienā.

Ja Jums ir vajadzība pakāpeniski attīstīt pēsējērču daudzumu uz augiem, ilglaicīgas iedarbības Swirski-Mite produkti ir vislabākā izvēle. Šie produkti ir maisiņi, kas pildīti ar plēsējērcēm, barību un klijām Swirskii plēsējērču aizsardzībai. Plēsējērces vairojas iepakojuma maisiņos un pakāpeniski no tiem izklīst pa augiem. Galu galā, no paciņas izdalās trīs līdz četras reizes vairāk plēsējērču nekā tajā bija sākotnēji ievietots ražotnē.

Tiek piedāvāti trīs produkti: Swirski-Mite Plus, Swirski-Mite LD un Swirski Ulti-Mite. Otrajam produktam ir izteikti atšķirīgs sastāvs, jo šī produkta maisiņos ir divu veidu barība plēsējērcēm

Swirski-Mite Plus un Swirski-Mite LD ilglaicīgas iedarbības maisiņi ir no papīra, kas ir ideāls materiāls izmantošanai siltumnīcās. Ja Jūs audzējat tuneļos vai plēves siltumnīcās, zem atklātas debess, kā arī gadījumos, ja ir ļoti augsts gaisa mitrums, Swirski Ulti-Mite ir labākais risinājums. Šī produkta sastāvs ir tāds pats, bet maisiņi ir no plāna plastikāta, kas pasargā plēsējērces pret mitrumu, kā arī pret izžūšanu. Šis produkta iepakojums ir unikāla, patentēta sistēma, kas ir praksē pierādījusi savu efektivitāti. Tas nozīmē, ka integrētā augu aizsardzība ir iespējama pat neoptimālos apstākļos. Īsumā, mums ir risinājums, kas der izvēlētajai stratēģijai un konkrētiem apstākļiem. Swirski-Mite palīdz Jums kontrolēt situāciju ar kaitēkļiem jebkuros apstākļos!