Spidex Vital: Jūsu vitāli svarīgais sabiedrotais tīklērču apkarošanā

Spidex Vital: Jūsu vitāli svarīgais sabiedrotais tīklērču apkarošanā

Vēl lielāka iedarbība cīņā pret tīklērcēm!

Par šī produkta pirmsākumu uzņēmumā Koppert ir uzskatāms Spidex (Phytoseiulus persimilis) pirms vairāk nekā 50 gadiem. Jau no pirmās dienas šīs plēsējērces kļuva par mūsu tīklērču apkarošanas pamatlīdzekli. Laika gaitā tas ir kļuvis par vienu no svarīgākajiem produktiem mūsu audzētājiem. Pateicoties daudzus gadus ilgajai pētniecībai un uzlabojumiem, mēs tagad piedāvājam Spidex jaunā produkta formā, kas nodrošina iedarbīgāku tīklērču apkarošanu: Spidex Vital

Spidex Vital: Your Vital partner in spider mite control

Play

Dzimušas cīņai

Spidex Vital plēsējērces ir dzimušas, lai cīnītos pret tīklērcēm. Produkts nodrošina optimālu invāzijas perēkļu apkarošanu; plēsējērču populācijas izveidojas ātrāk, pateicoties ātrākai attīstībai, uzlabotai oliņu dēšanas spējai, un nodrošina uzskatāmu pierādījumu kaitēkļu iznīcināšanai. Kad plēsējērce ir apēdusi vairākas tīklērces, tās krāsa pakāpeniski mainās uz raksturīgo oranži sarkano krāsu.

Uzlabota invāzijas perēkļu apkarošana
Uzlabota oliņu dēšanas spēja
Pierādījums kaitēkļu iznīcināšanai
Phytoseiulus persimilis
Phytoseiulus persimilis

Uzlabota invāzijas perēkļu apkarošana

Mūsu uzlabotā produkta forma nodrošina, ka plēsējērces ir aktīvas jau no paša sākuma un labāk spēj pārvarēt nepieciešamos attālumus. Spidex Vital pudelē ir iekļauts daudzveidīgāks populācijas sastāvs, tāpēc, izmantojot produktu invāzijas perēkļos, pieaugušajiem īpatņiem pievienojas augošās nimfas un arī Spidex oliņas, kas izšķiļas vietā, kur tām ir pieejams atbilstošs barības avots. Šie faktori kopā nodrošina uzlabotu invāzijas perēkļu apkarošanu jūsu kultūrās.

Uzlabota oliņu dēšanas spēja

Tā kā Spidex Vital transportēšanas laikā ir pastāvīga piekļuve barībai, Spidex Vital mātītēm pietiek enerģijas oliņu attīstībai. Tāpēc tās var sākt dēt oliņas jau tūlīt pēc izlaišanas, jo tām nevajag vispirms iegūt oliņu attīstībai vajadzīgo enerģiju, barojoties ar tīklērcēm uz augiem. Tas palielinās populāciju jūsu kultūrā.

Pierādījums kaitēkļu iznīcināšanai

Phytoseiulus persimilis pēc barošanās ar kaitēkļiem iegūst sarkanu krāsu. Kad plēsējērce ir apēdusi vairākas tīklērces, tās krāsa pakāpeniski mainās uz raksturīgo oranži sarkano krāsu. Tam vajadzīgas 1–2 dienas. Ja pēc baltu Spidex Vital introducēšanas jūs novērojat sarkanas Spidex Vital, tas ir skaidrs pierādījums, ka plēsējērces iznīcina kaitēkļus.

Bieži uzdotie jautājumi

Šeit jūs atradīsiet visu nepieciešamo informāciju par Spidex Vital. Šajā lapā jūs atradīsiet sarakstu ar jautājumiem un atbildēm par Spidex Vital, produkta lietošanu, formu un iepakojumu, pārvietošanu un glabāšanu, kā arī informāciju par normatīvo regulējumu.

Plašāka informācija par Spidex Vital

Abonējiet mūsu biļetenu
Nepieciešama palīdzība?